NEWS & ARTICLES

Bedeur úspěšně prezentován na výstavě v Praze

ARTICLE BY

Bedeur, výrobce jedinečných postelí, které jsou ztělesněním zdravého spánku a dokonalého designu, prezentoval své modelové řady na výstavě nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior. Prezentovanými modelovými řadami byly I. Magnific, II. Gorgeous a III. Charmante.

Na výstavě tento výrobce, jehož postele jsou určeny pro všechny vyznavače zdravého životního stylu, předvedl nová zpracování čel a nové potahové čalounické látky.
Postele Bedeur jsou spojením švýcarské řemeslné zručnosti s francouzskou ležérní elegancí. Zaujmou svým luxusním vzhledem již na první pohled. O tom, že postele Bedeur mají svým klientům co nabídnout, svědčí vysoký zájem a nevídaná účast návštěvníků výstavy.

Návštěvníci ocenili, že si vystavené postele mohli podrobně vyzkoušet a vybrat si z různých provedení a tuhostí. Zaměstnanci Bedeur přistupovali ke všem návštěvníkům se svým pověstným individuálním přístupem a tak, aby splnili požadavky jejich vytříbeného vkusu.

Vzhledem k zájmu o postele a větší dostupnosti společnost Bedeur kromě showroomů v Praze (na Vinohradské ulici a v New Living Centru) otevřela také nově showroom v moderní nepřehlédnutelné dominantě Brna AZ TOWER, která se pyšní rekordní výškou 111 m. Více informací najdete na www.bedeur.com.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BEDEUR
604 581 488
praha@bedeur.com
Šafránkova 1238/1, Praha

Firemní články

Bedeur úspěšně prezentován na výstavě v Praze

24.10.2016

Bedeur, výrobce jedinečných postelí, které jsou ztělesněním zdravého spánku a dokonalého designu, prezentoval své modelové řady na výstavě nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior. Prezentovanými modelovými řadami byly I. Magnific, II. Gorgeous a III. Charmante.

Bedeur Kids - každý rodič chce pro své dítě to nejlepší

30.9.2016

Model Bedeur Kids je ideálním řešením pro Vaše potomky rostoucí před očima. Co je důležitější než zdravý vývoj Vašich dětí? Bedeur Kids je variací kontinentální postele, která je přizpůsobená dětem tím, že reaguje na specifika jejich stavby těla.

BEDEUR VINOHRADSKÁ

15.9.2016

Kontinentální postele a matrace z přírodních materiálů a daleko víc teď najdete na vinohradské ulici 41. Společnost Bedeur již má také showroom v New Living Centru – vše pro byt a dům.

Vinohradská ulice ZKRÁŠLENA o nový showroom BEDEUR a LOS KACHLOS HOME

24.6.2016

Nabídka společnosti BEDEUR a LOS KACHLOS HOME Vás přitáhne nádhernými produkty a realizacemi. Tento ucelený koncept je určen těm, kteří mají vytříbené nároky na život a kvalitu bydlení. Sdružuje prověřené výrobce a dodavatele prémiových produktů a služeb. Klade důraz na individualitu, originalitu a kvalitu.

SHOWROOM BEDEUR NYNÍ V NOVĚ OTEVŘENÉM NEW LIVING CENTRU

11.5.2016

Společnost Bedeur se stala součástí nového unikátního projektu NEW LIVING CENTRA na Praze 5, a který byl 21. 4. 2016 oficiálně představen a otevřen.

BEDEUR - VŠE PRO VAŠE SNĚNÍ

1.2.2016

Značka Bedeur vznikla v roce 2014. Náplní této značky jsou jedinečné postele, individuálně provedené, které vám zajistí zdravý a kvalitní spánek. Zakladatelé společnosti se výrobou postelí zabývají již dlouhou řadu let. Společnost sídlí v německém Freiburgu, přesněji na hranicích se Švýcarskem a Francii.