Belmonde: Oživte svůj styl originálními dřevěnými doplňky!

Hana Benešová
20. Listopad 2018

S blížícím se Vánocemi stále přemýšlíme nad tím, čím potěšit naše blízké. Není to mnohdy jednoduché, protože už vlastně „všechno“ mají. Troufám si ale tvrdit, že málokdo má doma módní doplňky ze dřeva. V dnešní době jsou velmi in. Nosí je všechny generace, které spojuje jedno – touha po souznění s přírodou a touha být trochu jiní, než ostatní. Dřevěné doplňky jsou trendem podzimu a nastávající zimy. Ptáte se proč? Protože dřevo nestárne, vypadá velmi dobře a produkty z něho vyrobené jsou příjemně lehké, tudíž nositelné.

Společnost Belmonde.cz, působící na českém trhu již více než 10 let, nabízí velký výběr dřevěných doplňků, zejména náramkových hodinek, které jsou vyrobeny ze 100% bambusového dřeva. Belmonde má široké spektrum hodinek pro dámy i pány. 

Pánské dřevěné hodinky ocení hlavně muži, kteří se nebojí vybočit z mainstreamu, chtějí být zajímaví, jsou originálního vzezření a jsou si jistí sami sebou. Dřevěné hodinky jen podtrhnou jejich už tak neobyčejný vzhled. Hodinky jsou rozumným kompromisem mezi těžkými kovovými hodinkami a hodinkami sportovními, které se nehodí k více společenským událostem.

Lehkost hodinek ocení hlavně něžné pohlaví. Dřevěné hodinky osloví ženy díky jedinečnému designu, který povznese každý outfit o stupeň výše. Vybrat si mohou z decentnějších modelů i z modelů extravagantních. Díky jejich nižší ceně (oproti kovovým hodinkám světových hodinářských domů) jich mohou vlastnit hned několik, takže je lze střídat podle nálady.

A co zejména ženy u vánočního stromku mile překvapí, je jejich elegantní dárkové balení s textilním polštářkem. Výhodou hodinek, které Belmonde nabízí, je kromě elegantního designu hodícímu se pro každodenní nošení také kvalita zpracování a strojek Quartz, jenž bije v jejich srdci.

A pokud by ženám dřevěné hodinky nestačily, v e-shopu Belmonde naleznou také velmi povedené dřevěné kabelky, které si rychle zamilují. Pro pány jsou zde ještě dřevěné motýlky hodící se pro nejrůznější příležitosti. Všechny motýlky jsou vyrobeny ze 100% surového dřeva a mají nastavitelný elastický pásek, který dobře obepne i širší krk.

Výběr dřevěných doplňků je na Belmonde vskutku obrovský. Pokud berete módu jako výzvu a hru, jsou produkty Belmonde pro vás jako dělané!