BVLGARI NA ZAHÁJENÍ FASHION WEEK

Redakce
10. Září 2014
Čtenost článku je: 16854 [?]

V rezidenci primátora hlavního města Prahy proběhl exkluzivní zahajovací večer 4. ročníku Unique One Fashion week (dříve známý jako Prague Fashion Week). Týden plný módy zahájila přehlídka modelů italského návrháře Emilia Pucci doplněná o krásné šperky a originální doplňky značky BVLGARI.

Značka BVLGARI letos slaví 130. výročí od svého založení Sotiriem Bulgari, po němž dodnes nese značka jméno. Značka Bvlgari byla dlouho rodinnou společností, o její rozvoj se dále zasloužili zakladatelovi synové Constantino a Giorgio. S jejich pomocí otevřel BVLGARI v roce 1905 butik v ulici Via Condotti, která je dodnes vlajkovou lodí značky BVLGARI. 

Exkluzivním hostem tohoto zahajovacího večera se stal španělský model původem z Anglie – Chris Elson. Chris si na tento slavnostní večer oblékl model domu Dolce&Gabbana, kterého je tváří a hodinky značky BVLGARI OCTO Chronograph. Hlavními tvářemi mola byly mimo jiné i Věra Vávrová a Aneta Vignerová.

V průběhu tohoto večera měli hosté možnost shlédnout i prezentaci šperků, které byly vystaveny netradičně uvnitř váz naplněných vodou, kde se v lesku křišťálového lustru odrážel jejich lesk. Pánské hodinky byly pro změnu umístěny ve skleněných dózách na mechu.

Zahajovacího večera se zúčastnili i Monika Babišová, Petra Buzková, návrhářka Beata Rajská a návrhář Lukáš Lidner. 

www.bulgari.com

Galerie