Cartier - Kolekce slunečních brýlí podzim-zima 2019

03. Srpen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14757
Kolekce slunečních brýlí podzim-zima 2019

Cartier patří mezi letité výrobce luxusních doplňků, ke kterým se řadí také dioptrické a sluneční brýle. Tyto brýle plní nejen svou funkci, ale jsou především nádherným šperkem, který splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Sluneční brýle Cartier ve své nové kolekci představují tři ikony s bohatým designem, moderní kreativitou a zdokonalením své již tak skvělé výrobní techniky. Pro sezónu podzim-zima 2019 se objevuje kolekce Cartierova nezaměnitelného stylu , zastoupena třemi hlavními zástupci: Santos de Cartier, Panthère de Cartier a Première de Cartier.

Santos de Cartier je kolekce pánských brýlí nabízející odvážný design a mužnost odrážející se ve tvaru obrouček. Pro každý model jsou typické kovové šroubky, které se objevují i na hodinkách řady Santos. Tyto originální detaily dodávají jednotlivým kusům na autentičnosti a na rozpoznatelnosti. Tvary těchto brýlí jsou klasické pilotní i obdélníkové.

Panthère de Cartier navazuje zdobením panteřích hlav na svou šperkařskou kolekci. Sluneční brýle této kolekce jsou zdobeny ručním lakováním barvy onyxu, která má připomínat panteří skvrny. Modely spojují svými kovovými obroučky a skly různých barev eleganci s luxusem.

Kolekce Première de Cartier připomíná svými jemnými obroučky první brýle vyrobené domem Cartier v roce 1983, které jsou známé svou osobitostí a elegantností. Brýle jsou ručně vyráběné a na každém modelu je Cartierův symbol C. Tato řada má vyzdvihovat výrobní dokonalost šperkařství domu Cartier. Jednotlivé kusy jsou vyráběny v přírodních tónech, což jim dodává na jedinečnosti. V modelech se snoubí modernost s tradicí, které jsou perfektně vyváženy.

Galerie