DÍKY TEKUTÉMU PŘEDPLATNÉMU OD DVĚ DECI KAŽDÝ MĚSÍC 2 NOVÁ VÍNA AŽ DO DOMU

Eva Bicanová
16. Říjen 2015
Slyšeli jste už o „tekutém předplatném“ ? Jestli ještě ne, věřte, že se jedná o naprosto skvělý a jedinečný koncept pro milovníky kvalitního vína, který v České republice zatím nemá obdoby. S tímto konceptem přišla společnost Dvě Deci, konkrétně Petra Pelus Hašková a Antoine Mahé. Jedná se o franšízu francouzského projektu Le Petit Ballon, která je ve Francii velmi úspěšná a těší se veliké oblibě. Tekuté předplatné si můžete koupit prostřednictvím stránek www.dvedeci.cz a to ve 2 variantách: Buďto jako Čas radosti nebo jako Čas zralosti. A k čemu to všechno je, ptáte se?

Na fotografii zleva: Antoine Mahé, Jean Michel Deluc a Petra Pelus Hašková Mistr Sommeliér Jean Michel Deluc každý měsíc pro předplatitele Dvě Deci vybere 2 zajímavá kvalitní vína a balíček se odešle na adresu objednavatele a to včetně videodegustace a podrobného popisu doručených vín. Předplatitelé se tak dozvědí, odkud přesně víno pochází, vše o jeho barvě, vůni, chuti i vhodném párování. Dvě Deci tímto způsobem nabízí nový a zábavný přístup k nákupu a objevování nových vín pro začátečníky i zkušenější milovníky vína.

Předplatné Čas radosti je určen pro ty, kdo si rádi vychutnají víno přímo od vinařů. Jedná se o vína, která nejsou dostání v obchodech ani ve vinotékách. Předplatné Čas zralosti je určen pro zkušenější milovníky vína a pro ty, kteří chtějí objevovat opravdové poklady v lahvi a rozšiřovat svůj vinný sklípek. Jedná se o vína z nejslavnějších vinic.

Společnost Dvě Deci přináší svým zákazníkům radost z objevování nových vín a nových chutí. Zároveň se o vínech vždy dozví něco nového a to tím nejpříjemnějším způsobem – v pohodlí svého domova.

Jste-li ztraceni v obchodech mezi množstvím lahví, rozhodujete-li se na základě ceny nebo etikety a nebo se chcete jednoduchým způsobem dozvědět o víně více, tak přesně pro vás jsou tu Dvě Deci. Tekuté předplatné můžete darovat také svým blízkým a to na 3, 6 nebo 12 měsíců.