ESCADA PreFall 2019 je oslavou sounáležitosti s klubem

04. Červen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13157

ESCADA kolekce PreFall 2019 oslavuje pocit sounáležitosti s novým typem společenství – klubem, který nám pomáhá cítit, že jsme součástí něčeho většího, než jen nás samotných. Silná žena dle Escady nemá představu o tom, že nikam „nepatří“. Přijímá symboly a obrazy klubu a znovuobjevuje je pro sebe. Ženu Escadu zosobňuje klubové sako zdobené ryze ženskými elementy – emblémy nebo brožemi.

V kolekci najdete také zářivé blejzry se srdcovým motivem Escada. Kostkovaný vzor se posouvá od klasického obleku až k objemovým sukním a kulminuje na dlouhém kabátě. Na síle získávají květinové a abstraktní motivy. Šaty z kolekce PreFall 2019 působí velmi vzdušně a doplňují klasický styl Escada.

„VENI VIDI VICI“ doplňuje poselství sezóny. Ať už je ta fráze vytištěna na hedvábných halenkách nebo vyšitá na úpletu, myšlnka je jasná: „Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.“

ESCADA SPORT

V ESCADA SPORT je koncept klubu prezentován z jiného úhlu pohledu, je lehký a mladistvý. I tato kolekce se zaměřuje na myšlenku sounáležitosti a sbírání odznaků na sakách a svetrech. Obleky jsou v casual stylu, nosí se tenisky, barvy jsou energičtější a s neonovými záblesky.

V této sezoně Escada posunuje trend zvířecích potisků lehkým a radostným směrem. Na modelech je zajímavé, že různorodé zvířecí vzory jsou pohromadě a krásně se k sobě hodí. Už nemusíte přemýšlet, zda si chcete obléknout vzor leoparda, zebry nebo dalmatina. Escada nabízí vše najednou!

Galerie