FINÁLOVÉ KOLO DRUHÉHO ROČNÍKU DIOR DOUGLAS MAKE-UP STAR

Michal Hutta
20. Říjen 2014

-          Základní pojmy, které by měla znát každá žena: make-up, řasenka, rtěnka, parfém!

Co myslíte, jak to mají české známé ženy s líčením? Líčí se samy anebo mají své vlastní osobní vizážistky? Bez čeho by neodjely na pustý ostrov?

Toto finálové kolo se odehrálo v Centru Chodov. Nenechaly si ho ujít ani Lenka Vlasáková, Daniela Šinkorová, Vlastina Svátková, Jana Stryková, Linda Rybová, Míša Maurerová, Lucie Křížková-Váchová, Veronika Kubařová a Eva Josefíková. Své obličeje si nechaly při té příležitosti hýčkat talentovanými make-up artisty. Celou akci moderovala Karla Mráčková.

Dioru  se ve spolupráci s parfumérií Douglas se povedlo shromáždit ty nejlepší make-up artisty, kteří si v soutěži poměřili své síly a z již krásných dam udělali bezchybné bohyně. 

Něžná tvář Lindy Rybové, kterou zřídkakdy vidíme výrazně nalíčenou, v rukou Dior make-up artistů získala punc dokonalosti. Danielu Šinkorovou nejspíše nikdo nikdy neviděl neupravenou, natož nenalíčenou. Je to prostě opravdová dáma, která ví, co jí sluší, s čímž nezůstává pouze u líčení. Daniela Šinkorová přiznala, že pro tuto značku má slabost. Od Diora má spoustu bot, kabelek, parfémů i dekorativní kosmetiky. Slabost má obzvláště pro limitované kolekce, jako stíny, lesky na rty a podobně. Míša Maurerová má na líčení velmi osobitý názor, který považuje za základ pro každou mladistvě vypadající tvář – pořádně se vyspat. Bez tohoto základu se podle ní nedá stavět. Co se týče líčení, preferuje tzv. nahé líčení, tedy takové, které nikdo nepozná. Pro přirozený vzhled se přiklání i Eva Josefíková, která se snaží líčit tak, aby její pleť byla dokonalá, sjednocená, ale c nejméně strojená a umělá. Veronika Kubařová je naopak fanouškem extravagantního líčení, i když jej v osobním životě příliš nepraktikuje. Pro Janu Strykovou je nejdůležitější volba správného a kvalitního make-upu a přípravků pro odlíčení. Jana Stryková už dlouhá léta užívá oční stíny, které dostala k narozeninám. Vzhledem k tomu, že má velmi citlivou pleť, ví, že se jí vyplatí za kvalitní kosmetiku připlatit.

Na akci byly představeny novinky letošního podzimu – velmi luxusní a nejoblíbenější vůně Francouzek J’adore, Rouge Dior Balm – rtěnka, která je 10x bohatší na přírodní složky než klasické rtěnky a v neposlední  řadě dokonalý rozjasňující make-up Diorskin Star s očním korektorem Diorskin Star.

www.dior.om

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor