FOUR SEASONS HOTEL PRAGUE OPĚT ZABODOVAL V ŽEBŘÍČKU NEJLEPŠÍCH HOTELŮ NA SVĚTĚ

21. Únor 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 23659

Forbes Travel Guide ocenil Four Seasons Hotel Prague jako jediný hotel v České republice 5 hvězdami ve Forbes Star Awards 2023. Již čtvrtý rok po sobě slaví hotel nejvyšší hodnocení v nejprestižnějším žebříčku v oblasti luxusního hotelnictví na světě.

„Jsem velmi pyšný na celý tým a na to, že se nám podařilo udržet vysokou úroveň služeb a dosáhnout již počtvrté za sebou pěti hvězd v hodnocení Forbes Travel Guide. Být mezi nejlepšími hotely na světě je pro nás velkou ctí i motivací zároveň a budeme tvrdě pracovat na tom, abychom našim hostům i nadále poskytovali stejně vynikající péči,“ říká Martin Dell, generální ředitel Four Seasons Hotel Prague.

Four Seasons Hotel Prague se nachází v samém srdci historického centra města a nabízí jedinečný výhled na Pražský hrad a Vltavu. Čtyři budovy v různých architektonických stylech odráží atmosféru města a české kulturní tradice. Hotel se nachází jen několik minut od Karlova mostu a Starého Města a přibližuje hostům historii Prahy v kombinaci se světově proslulými službami a komfortem Four Seasons.

O Forbes Travel Guide

Forbes Travel Guide je jediný globální systém hodnocení luxusních hotelů, restaurací a lázní. Anonymní profesionální inspektoři hodnotí na základě až 900 objektivních standardů s důrazem na výjimečné služby, aby pomohli náročným cestovatelům vybrat ty nejlepší luxusní zážitky na světě. Hodnocení Forbes Travel Guide lze získat pouze v rámci nezávislého inspekčního procesu.

Galerie