Fragonito, česká společnost, která nabízenými produkty dělá lidem radost

Redakce Luxus.cz
29. Srpen 2019

Historie společnosti Fragonito spadá do roku 2015. Tehdy se manželé, Kateřina a Petr Melicharovi, stali oficiálními distributory americké značky Willow Tree. Jejich příběh vlastně začal ještě o něco dříve, a to když v létě 2004 dostala paní Kateřina dárek ze Spojených států amerických - nenápadnou krabičku z béžového recyklovaného papíru a v něm okouzlujícího anděla. Po několika měsících zatoužila po dalším, a protože spolu s manželem zjistila, že u nás k dostání nejsou, zrodil se v jejich hlavě nápad je do České republiky dovážet. Kontaktovali tedy americkou distribuční firmu DEMDACO a v tu chvíli začal sen, sen, jehož cílem bylo prodávat něco, co potěší na duši. Postupem času se k andělům začaly přidávat i další produkty, manželé začali cestovat a vyhledávat nejlepší prodejny v každém městě a vytvářet tak vlastní síť prodejců. Každou značku, kterou nyní nabízí, vybírají pečlivě a s láskou.

Celých čtrnáct let se značka jmenovala DEMDACO. Tento název měla proto, že právě tato společnost zajišťovala v USA distribuci jejich pilotního produktu Willow Tree. Protože se postupem času rozrostli o řadu dalších produktů, bylo nasnadě změnit název. Jak už to tak bývá, začátky nebyly nejjednodušší a hledání nového jména byl opravdu dlouhodobý proces. Chtěli, aby nový název nějakým způsobem spojen s vůní (anglicky fragrance), aby byl harmonický a aby zněl jako nejčastější otázka, kterou si kladou při výběru všeho nového... "Voní to??" Proto FRAGONITO

Jednou ze značek, kterou Fragonito nabízí, je Baylis & Harding. Tento rodinný podnik založený roku 1970 sídlí v srdci Anglie a jeho produkty naleznete v polovině domácností ve Velké Británii. Příběh Baylis & Harding je příběhem tvrdé práce, vášně a odhodlání založeným na silných rodinných hodnotách. Vyrábí neuvěřitelně voňavé sprchové gely, tekutá mýdla a další prostředky pro očistu těla.

 

Další značkou je Scottish Fine Soaps. Značka, která se zrodila v drsné skotské přírodě vyrábí produkty, které dopřávají namáhané pokožce tu nejjemnější péči. Obsahuje množství výživných složek a je dokonale čistá, jako sama skotská příroda. Jejich klasickou a velmi oblíbenou řadou je Au Lait. V této čistě bílé řadě naleznete kondicionéry, tělová mléka, krémy na ruce a spoustu dalšího.

Pokud milujete, když váš domov krásně voní, určitě vás zaujme značka DW Home. Ta vyrábí okouzlující vonné svíčky, jež jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a ingrediencí. Tyto krásky ze slunné Kalifornie rozzáří váš domov. DW Home neustále zdokonaluje technologie ručně vyráběných svíček a stejně tak si potrpí na inovativním designu, na kterém se podílejí přední američtí designéři Svíčky jsou vyráběné ze sojového nebo kokosového vosku, mají okouzlující vůně a krásný design.

Fragonito však nemyslí jen na ženy. I muži si u ní najdou vše potřebné pro svoji dokonalost. Speciálně na pánské produkty se zaměřuje značka Percy Nobleman, která přináší celou řadu produktů o vousy a styling vlasů. Představitelem této rodinné britské značky je samotný Percy, sofistikovaný britský gentleman, který nezapře své šlechtické předky. Je vždy skvěle upravený a přesně pro takové muže své produkty vymýšlí.

Na muže myslí také BeautyPro. Ta naopak cílí na mužskou pleť a pokožku. Velmi oblíbené jsou její pečující masky, jejichž výběr je velmi obsáhlý. Potřebujete svoji pleť vyživit, rozjasnit, omladit, nebo vrátit sílu namoženým chodidlům? BeautyPro nabízí vše.

A ještě o něco více česká společnost Fragonito, která k nám nejen tyto skvělé značky dováží. Už se díváte, co nutně potřebujete mít?

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor