Gemini je nejprestižnější oční klinikou v ČR

29. Červen 2020
Čtenost článku je: 12825 [?]

Chcete o sebe nechat starat jen ty nejprestižnější lékaře a odborníky, kteří přesně vědí, co díky své dlouholeté praxi dělat? Právě oční klinika Gemini, která svou pověstí sahá až do ciziny, je známá díky svému osobitému přístupu a špičkovým doktorům. Právě hlavní myšlenkou kliniky je partnerství mezi pacientem a lékařem.

Pro jakou jinou kliniku se také oddat než pro takovou, která získala v nezávislém hodnocení ocenění Superbrands 2020. Právě dlouhých 17 let léče v oblasti oční medicíny, precizních výkonů chirurgů, individuálního přístupu k pacientům a osobnosti primáře Pavla Stodůlky získalo klinice Gemini takto velké a uznávané ocenění.

Právě již zmiňovaný primář Pavel Stodůlka je velmi oceňovaný oční chirurg po celém světě. Nejen díky němu, ale i díky zkušenostem všech jeho lékařů získala oční klinika Gemini takto velké ocenění, které obdrží jen „dobré renomé značky“. Superbrands je mezinárodní program hodnocení vzniklý ve Velké Británii. Jsou jím oceňovány nejoblíbenější značky v 90 státech. Podmínkou pro úspěch je významné postavení značky na lokálním trhu a stejně tak i dobrá pověst.

Díky nejmodernějším technologiím, kterými oční klinika Gemini disponuje, jsou zákroky bezbolestné, komfortní a především velmi bezpečné. Šetrnost moderních technologií spolu se šikovností očního chirurga umožňují pacientům brzký návrat do běžného života. Mimo oční operace Gemini nabízí svým klientům i plastické a estetické výkony, mezi nimiž můžeme jmenovat operaci očních víček či omlazující procedury pomocí laseru.

Titul Superbrands však není jediným prestižním oceněním, které oční klinika Gemini získala. Dokonce dvakrát bylo Gemini zvoleno za nejdůvěryhodnější oční kliniku. Oddejte se tak nejprestižnější oční klinice v České republice i Vy.

Pobočky oční kliniky Gemini naleznete v 10 městech České republiky.

GEMINI OČNÍ KLINIKA