Hradecké delikatesy: pochoutky pro lidi závislé na kvalitě

Redakce Luxus.cz
08. Duben 2019

Pokud máte stejně jako naše redakce mlsný jazýček, měli byste ochutnat produkty od firmy Hradecké delikatesy. Tuto manufakturu založili v roce 2010 Petra a David Kilingrovi v Hradci Králové. Jejich výrobky jsou vyráběny ručně, od srdce, z přírodních surovin a hlavně bez chemie. Skleničky Hradeckých delikates jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi a přírodou.

Jídlo Petru a Davida Kilingrovi baví. Do svých produktů dávají veškeré své znalosti a um. Všechny jsou kvalitní, chuťově vyvážené, a jak jsme se mohli sami přesvědčit, vskutku lahodné. Až ochutnáte skleničky od Hradeckých delikates, zjistíte, že budete šťastnější a s větší energií žít a tvořit.

Hlavní prioritou je pro Hradecké delikatesy složení. Řídí se zásadou, že do skleniček dle výrobku patří jen to, co tam patřit má, jako když si to děláte doma sami. Zkrátka co nejjednodušší složení z kvalitních surovin. Suroviny se snaží získávat a pěstovat v našich podmínkách a tímto i podporovat místní dodavatele. Např.: V Ostroměři pro Hradecké delikatesy pěstují bazalku, chilli papričky, jalapenos, habanero, raw-it papričky či česnek. Když některý produkt u nás nelze vypěstovat, jako je například kurkuma a citrusy, používají výhradně ty v bio kvalitě.

Hradecké delikatesy vyrábí své produkty z přírodních surovin a bez zbytečné chemie. Vznikají dle lety osvědčených, tradičních a originálních receptur, které uzpůsobují tuzemské chuti. Jsou plné bylinek a koření, jež spolu dokonale ladí. Jsou prvovýrobci delikates jako je nakládaný česnek v oleji, sušená domácí rajčata v oleji, nejrůznější čatní, pesta, omáčky, marmelády, sirupy a mnoho dalšího. Aktuálně je velmi oblíbená novinka – pasta z čerstvé kurkumy.

Právě pasty a pesta jsou velmi u zákazníků velmi oblíbené. Ty od Hradeckých delikates jsou vždy čistého složení v tom smyslu, že jsou složeny z určité byliny, oříšků, semínek, sušených rajčat, chilli habanero, jalapeno, kurkumy, apod. Mezi základní složky patří oleje: slunečnicový, olivový, konopný, dýňový, podle druhu pesta či pasty. Další složkou je Umeocet (přírodní šťáva, která se vylučuje při fermentaci umeboshi švestiček) a 100% citrónová šťáva. Žádné škroby a podobná zahušťovadla zde nenajdete. Pesta a pasty se hodí jak v teplé tak ve studené kuchyni a jejich používání je o vaší chuti a fantazii.

V nabídce Hradeckých delikates naleznete také nakládanou originální nesolenou zeleninu, sušená rajčata v různých kombinacích, džemy bez přidaného cukru, studené omáčky, kečupy s třtinovým cukrem i bez cukru, džemy s menším obsahem cukru a klasické “domácí” sirupy, jak bylinkové, tak ovocné. Pokud toto všechno milujete, neváhejte si je u Hradeckých delikates objednat. Budete, stejně jako my, nadšeni!

 

 

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor