Kam v Praze za kvalitními erotickými masážemi, BDSM či nevšedním eventem?

19. Duben 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25268

Natali se začala věnovat podnikání v oblasti erotiky před osmi lety. Založit Chilli Salon se rozhodla především z důvodu, aby pomalu odstraňovala tabu a zaujatost k tomuto odvětví. Zúročila své zkušenosti z organizování eventů a života práce v zahraničí a vytvořila místo, kam můžete zajít nejen na erotickou masáž či BDSM, ale zdejší prostory poskytují ideální podmínky na to si uspořádat rozlučku se svobodou, obchodní jednání, večírek, narozeniny či jakýkoliv workshop nebo školení. Z pohledu Natali, která není jen podnikatelkou, ale zároveň milující maminkou, stálo za vybudováním značky Chilli hodně úsilí. Vše ale stálo za to. Více o Chilli Salonu si povíme v dnešním rozhovoru.

Natali, mohla byste, prosím, našim čtenářům přiblížit, jaké novinky se u Vás v Chilli Salonu za poslední dobu objevily?

Je toho spousta, okolnosti a situace posledních dvou let nebyly zrovna pro podnikatele ve službách lehké. Avšak, vzhledem k tomu, že Chilli má koncept, kudy se ubírat a rozvíjet, tak práce bylo stále dost, a stejně, jak u budování značky a kvality v odvětví erotiky, tak stejné úsilí jsme začali věnovat našemu dalšímu odvětví – Chilli studiu aneb eventům a tematickým akcím v našich prostorách. Tím, že zároveň sloužíme i jako eventová agentura, tak všichni vystupující a účinkující jsou prověřeni prvně na námi pořádaných akcích, a až poté zařazeni do databáze a nabízeny pro případné klienty. Ti nás oslovují s poptávkami pro své workshopy, degustace, business jednání, či nákupem voucherů na naše služby.

Další novinkou, která stojí za zmínku, je zaměření salonu na BDSM služby (máme profesionální vyškolené ženy – díky kterým se zbavíte představy, že budete během BDSM zbiti, škrceni či jiným způsobem mučeni – pokud si to nebudete sami přát!) Jedná se o formu různých terapií, kdy lidé v sobě objeví, že je vzrušují různé podněty nebo nadvláda či submisivita, ačkoliv v reálném životě jsou třeba na vysokých postech a pod sebou mají spoustu lidí a odpovědnosti, zde najdou prostor a porozumění pro pravý opak, aby mysl a tělo bylo opět v rovnováze.

Jak dlouho už Chilli Salon funguje?

Brzy budeme slavit čtvrté výročí, stačí nás sledovat na našich sociálních sítích anebo webu, ať vám žádná událost neunikne. Pak můžete úspěchy slavit s námi.

Jak je to u Vás se ženami? Jsou dostupné erotické masáže i pro ně?

Perfektní dotaz, spousta lidí si stále myslí, že erotické masáže jsou pouze pro muže, ale není tomu tak. Párové masáže jsou u nás velice oblíbené a každý pár si může přizpůsobit masáž dle jejich přání a zvolit mezi variantami, kdy o ně pečuje po celou dobu masérka, masér nebo kombinace obou.

U žen samotných, zde tomu opět trošku nahrála doba, i ženy mají absenci intimity a doteků. My v Chilli pro ně máme porozumění, a proto brzy spouštíme další z našich aktivit, a to jsou samotné masáže zaměřené právě na intimní masáž pro ženy od našich profesionálních a hlavně velice empatických masérů.

Pokud by si chtěl klient u Vás uspořádat třeba rozlučkovou party či nějakou další akci, měl by možnost?

Ano, Chilli je pro tyto aktivity připraveno, ba dokonce stvořeno 😊

Jaké další eventy se u Vás běžně pořádají?

Poslední půl rok se nám pravidelně střídají 1x za 14 dní akce s názvem Dark night, kdy se prostory salonu promění ve výtvarnou galerii prodejních děl a po dobu večera probíhá komentovaná prohlídka prostor, hudební, taneční či jiné kulturní vystoupení. Tato akce je oblíbená u umělců temnějších žánrů, jak už samotný název napovídá.

Prozatím naší nejúspěšnější serií eventů je tzv. Shibari play party, kde se prostory promění v BDSM „mučírnu“, v průběhu večera jsou 2 různá vystoupení „riggerů“ a jejich modelek či lidí, kteří se věnují „spanku“. Ke každému vystoupení je poté přednáška a živá diskuse. Překvapení pro naše návštěvníky je možnost využití tzv. Play room BDSM pokoje a pomůcek k BDSM. Po programu se z recepce stává prostor k těmto hrátkám. Po celou dobu je k dispozici bar s kvalitním alkoholem a s příjemnou obsluhou. Klienti nás běžně oslovují s poptávkami pro své workshopy, degustace, business jednání.

Nabízíte k pronájmu i BDSM pokoje. Pro koho jsou nejvhodnější?

Ano, je tomu tak. Nejčastěji nás poptávají páry, které mají sklony k BDSM nebo začátečníci z čiré zvědavosti. Ne každý si může dovolit si doma vytvořit takové zázemí pro tento druh hrátek.

Kdybychom se ještě chvíli podívali na Vaše masáže. Vidíme, že nabízíte novinku, a to masáže tělo na tělo. Jaké přinášejí výhody oproti těm klasickým? 

Novinkou bych to nenazvala, jedná se o velice intenzivní intimní zážitek, kdy masérka využívá celé váhy svého těla a doslova se klouže po vašem těle a masíruje svým poprsím, zadečkem atd. Samozřejmostí je společná sprcha a počet vyvrcholení není limitován.

Jaká Vaše masáž je v poslední době u mužů asi nejoblíbenější?

Jednoznačně právě výše zmiňovaná Body to body masáž na jednu hodinu nebo námi poskytovaná BDSM masáž na 1,5 hodiny. Hodilo by se tedy trošku tento pojem vysvětlit. Při BDSM masáži se propojuje smyslná rovina erotiky s intenzivní dimenzí SM praktik. Představte si silně vzrušující atmosféru erotické olejové masáže, při níž má však masérka průběh plně ve svých rukou a vy čekáte, kdy místo něžného pohlazení ucítíte na kůži jemné škrábání, led či třásně bičíku, to vše při zavřených očích a provazy svázanými zápěstích. Fantazii se meze nekladou, pokud máte nějaké své tajné představy, stačí nám dopředu sdělit váš scénář a praktiky, které byste rádi prožili.

Plánujete do budoucna nějaké další novinky?

Ano, již zmiňované intimní masáže pro ženy, rituály (v tuto chvíli máme v nabídce pouze čokoládovou masáž) a více prohloubíme tématiku BDSM a spustíme samostatný web.

Co pro Vás znamená luxus?

Na toto jsem již odpovídala v předchozím rozhovoru zde. Nyní bych pojala odpověď trochu jiným stylem, a to pro mou osobu netypicky sobeckým, avšak s velice dobrou mantrou 😊

„Jen to nejlepší, co je dobré pro mě.“

Přeji všem ať se daří a pokud byste si rádi trošku okořenily své všední dny, tak jste srdečně zváni na erotické masáže, BDSM lekce či jakékoliv naše eventy.

Děkujeme za rozhovor

Galerie

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články