Karlovarský hotel St. Joseph Royal Regent rozšiřuje své služby i zázemí

11. Leden 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13355

St. Joseph Royal Regent je jedním z mála designových hotelů v Karlových Varech. Tento luxusní hotel sídlící v centru města proslul precizní kolekcí lázeňských hotelových služeb. Od počátku své existence sází na kombinaci luxusních balneo procedur, unikátní atmosféry, bohatého výběru moderních pokojů či vynikající gastronomie v gourmet restauraci Mayflower.

Hosté mohou vybírat z šesti kategorií pokojů doplněných vysoce nadstandardními službami, přičemž nechybí ani tři prémiová apartmá s terasou a dech beroucím výhledem na město. A zajímavých novinek v dohledné době přibude. Jelikož hotel po sedmi letech provozu nestačil zájmu klientely, majitelé se rozhodli hotel rozšířit, tedy navýšit nabídku pokojů a současně vybudovat nové wellness centrum. Návštěvníci se tak mohou těšit na větší pohodlí a pestřejší nabídku služeb.

„Přestože většina léčebných procedur je postavena na účincích unikátních karlovarských minerálních vod, domníváme se, že precizní služby a atmosféra hotelu fyzickou či psychickou rehabilitaci ještě více umocní, proto se snažíme nabízet komplexní služby, aby naši hosté odjížděli nejen odpočatí a plně regenerovaní, ale také obohacení o jedinečné zážitky,“ popisuje filozofii výjimečného hotelu jeho generální ředitel Jan Neveselý.

A na co všechno se mohou hosté hotelu St. Joseph Royal Regent dále těšit? Například na poklidné procházky v okolních lázeňských lesích, které poskytují dokonalou očistu. Chybět nebude ani špičková gastronomie v restauraci Mayflower, živá hudební vystoupení, včetně vystoupení výborného klavíristy, kytaristy či staročeského flašinetáře.

Jedním z trumfů hotelu, který navazuje na dlouhou lázeňskou tradici sahající až do roku 1889, je wellness centrum Skyland, jež se nachází v nejvyšším patře hotelu. Vedle několika saun a jacuzzi nabízí také velký bazén s prosklenou střechou či příjemný bar s výhledem na město.

St. Joseph Spa neslouží jen dospělým hostům, ale poskytuje také kvalifikovanou lázeňskou péči dětem do 12 let, a to za dohledu zkušeného pediatra, který je zárukou jejich úspěšné a smysluplné léčby.

Galerie