NEWS & ARTICLES

Karlovarský hotel St. Joseph Royal Regent rozšiřuje své služby i zázemí

ARTICLE BY

St. Joseph Royal Regent je jedním z mála designových hotelů v Karlových Varech. Tento luxusní hotel sídlící v centru města proslul precizní kolekcí lázeňských hotelových služeb. Od počátku své existence sází na kombinaci luxusních balneo procedur, unikátní atmosféry, bohatého výběru moderních pokojů či vynikající gastronomie v gourmet restauraci Mayflower.

Hosté mohou vybírat z šesti kategorií pokojů doplněných vysoce nadstandardními službami, přičemž nechybí ani tři prémiová apartmá s terasou a dech beroucím výhledem na město. A zajímavých novinek v dohledné době přibude. Jelikož hotel po sedmi letech provozu nestačil zájmu klientely, majitelé se rozhodli hotel rozšířit, tedy navýšit nabídku pokojů a současně vybudovat nové wellness centrum. Návštěvníci se tak mohou těšit na větší pohodlí a pestřejší nabídku služeb.

„Přestože většina léčebných procedur je postavena na účincích unikátních karlovarských minerálních vod, domníváme se, že precizní služby a atmosféra hotelu fyzickou či psychickou rehabilitaci ještě více umocní, proto se snažíme nabízet komplexní služby, aby naši hosté odjížděli nejen odpočatí a plně regenerovaní, ale také obohacení o jedinečné zážitky,“ popisuje filozofii výjimečného hotelu jeho generální ředitel Jan Neveselý.

A na co všechno se mohou hosté hotelu St. Joseph Royal Regent dále těšit? Například na poklidné procházky v okolních lázeňských lesích, které poskytují dokonalou očistu. Chybět nebude ani špičková gastronomie v restauraci Mayflower, živá hudební vystoupení, včetně vystoupení výborného klavíristy, kytaristy či staročeského flašinetáře.

Jedním z trumfů hotelu, který navazuje na dlouhou lázeňskou tradici sahající až do roku 1889, je wellness centrum Skyland, jež se nachází v nejvyšším patře hotelu. Vedle několika saun a jacuzzi nabízí také velký bazén s prosklenou střechou či příjemný bar s výhledem na město.

St. Joseph Spa neslouží jen dospělým hostům, ale poskytuje také kvalifikovanou lázeňskou péči dětem do 12 let, a to za dohledu zkušeného pediatra, který je zárukou jejich úspěšné a smysluplné léčby.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Hotel St. Joseph Royal Regent
00420 353 363 124
reservations (@) royalregent.cz
Zahradní 2125/7, Karlovy Vary

Firemní články

Hotel St. Joseph Royal Regent – Tam, kde léčil sv. Josef

7.2.2017

Jeden z mála designových hotelů v centru Karlových Varů najdeme jen kousek od Sadové kolonády. Jeho hrdé jméno St. Joseph Royal Regent odkazuje na lázeňský dům pro kněze Kurhaus St. Joseph, na jehož místě stojí.

Karlovarský hotel St. Joseph Royal Regent rozšiřuje své služby i zázemí

11.1.2018

St. Joseph Royal Regent je jedním z mála designových hotelů v Karlových Varech. Tento luxusní hotel sídlící v centru města proslul precizní kolekcí lázeňských hotelových služeb.