NEWS & ARTICLES

KOINOR uvádí novinky a Home Style přidává slevu 15 % na celou kolekci

ARTICLE BY

Tak jako každé jaro, i to letošní je u značky KOINOR ve znamení novinek a u nás ve znamení akcí. První jarní akce je spojena právě se značkou KOINOR. Na celý sortiment značky můžete až do 10. května využít slevu 15 %.

Letošní „nej novinkou“ je bezesporu kolekce FREE MOTION. Zahrnuje čtyři modely a její hlavní výhodou je jak již název napovídá volnost pohybu. Jedná se o dvě křesla na nosné podestě, která se mohou libovolně polohovat, otáčet kolem své osy a pohybovat se k sobě či od sebe.

Novinek je samozřejmě mnohem více a postupem času Vám je všechny podrobně představíme.

Motto značky KOINOR je „SOFAS FOR FRIENDS“ neboli „Pohovky pro přátele“ a je postaveno na zkušenostech několika generací, které Vám přinášejí více než 60 let sedací soupravy té nejvyšší kategorie, postavené na německé kvalitě zpracování a designu těch nejlepších návrhářů.

Experti na design, jako třeba Jan Armgardt, Kurt Beier, Stefan Heiliger a Tamara Härty kombinují vysokou funkčnost s komfortním sezením. Design sedacích souprav fascinuje vysokou účelností a čistotou tvarů.

Do jednotlivých modelů aplikují nejnovější technologie, motorově či manuálně polohovatelné prvky nebo navrhují křesla, umocňují radost a pocit spokojenosti v dnešním životním stereotypu.

Sedací souprava vždy hrála dominantní roli v obývacím pokoji, ať už byla v potahu látky anebo kůže. Ale teprve KOINOR přišel v provedení PURE NETURE s nekvalitnější kůží, jinak nedostupnou v celém segmentu výrobců sedacích souprav. Tyto kůže o průměrné tloušťce 5mm pocházejí exkluzivně z chovů býků z Alpských svahů severní Itálie.

Díky čistě přírodnímu zpracování má kůže ponechán autentický vzhled a každá sofa je tak jedinečný originál. Kůže je hebká a pocitově teplá na dotek a díky vám získává přirozenou patinu. Každý detail je opracován s neuvěřitelnou pečlivostí, tak jak se sluší u jedinečných produktů.

Ze široké nabídky produktových řad KOINOR je radost si vybírat. A ještě větší radostí je pak mít KOINOR sofa jako středobod rodinné pohody Vašeho domova. KOINOR – SOFAS FOR FRIENDS.
Více informací naleznete na www.homestyle.cz


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

HOME STYLE – hülsta studio
774004027
homestyle@homestyle.cz
Vinohradská 34/30, Praha

Firemní články

KOINOR uvádí novinky a Home Style přidává slevu 15 % na celou kolekci

18.4.2017

Tak jako každé jaro, i to letošní je u značky KOINOR ve znamení novinek a u nás ve znamení akcí. První jarní akce je spojena právě se značkou KOINOR. Na celý sortiment značky můžete až do 10. května využít slevu 15 %.

Nová kolekce HÜLSTA boxspring 2017 za zaváděcí ceny

21.3.2017

Boxspring je na celém světě více než jen trend. Systémy lůžek s dvojitým odpružením totiž nabízejí nejvyšší možný komfort při ležení a relaxaci. Hülsta je po dlouhé roky průkopníkem v tomto segmentu lůžek a každoročně přichází s řadou novinek a vylepšení.

SEN MNOHA DÍVEK A ŽEN, ŠATNA AREA OD HÜLSTY JE NOVĚ VYSTAVENA V PRAZE

16.1.2017

Nebývá to časté, ale občas se to povede a Češi jsou v něčem úplně první. Je nám ctí, že jsme jako první zastoupení německé značky HÜLSTA na světě vystavili jejich novinku, sen mnoha dívek a žen, šatnu AREA.

SNOVÝ POKOJÍK KOLEKCE MINIMO OD HOME STYLE-HÜLSTA STUDIO

15.4.2016

Nejen pro rodiče je určen nábytek a vybavení od společnosti Hülsta. Nyní je nově v nabídce vybavení a kompletní zařízení dětského pokoje. Příjemný a hravý dětský nábytek je velmi praktický a rozvíjí představivost.

POHOVKY PRO PŘÁTELE V PODÁNÍ SOFAS FOR FRIENDS OD KOINOR

5.11.2015

Abychom pochopili hodnotu a kvality německé značky KOINOR, musíme se nejprve ohlédnout do minulosti. Za každým úspěchem stojí v první řadě oddaní lidé s množstvím nápadů, kteří mají chuť a vůli společně vytvářet něco výjimečného. U společnosti KOINOR tyto základní principy fungují již více než 60. let.

Official Press Release

VÝHODNÉ TÝDNY S HÜLSTOU STÁLE NEKONČÍ

13.10.2014

Společnost hülsta, významný Německý výrobce bytového nábytku Vám stále nabízí nové a nové akce a podněty ke koupi kvalitního vybavení Vašich domů či bytů. V letošním roce se jedná o ojedinělou a doposud klienty hojně využívanou akci „VÝHODNÉ TÝDNY“.

Official Press Release

U HÜLSTY ZAČÍNAJÍ VELKÉ OSLAVY JIŽ NYNÍ!

3.6.2014

 Již brzy prestižní německá značka Hülsta, firma zabývající se výrobou nábytku té nejvyšší kvality, oslaví 80. výročí od svého založení. Toto výročí doprovodí mnoho akcí a velkolepé oslavy, které jsou určeny jak pro věrné zákazníky a milovníky této značky, tak i pro nové klienty, kteří rádi sází na prověřenou kvalitu a tradici.

Official Press Release

HÜLSTA UVÁDÍ NA TRH NOVINKY PRO ROK 2014

1.3.2014

Jako každým rokem tak i letos přichází firma Hülsta s mnoha novinkami včetně nepřeberného množství inovací stávajících modelů. Tyto novinky a celý svůj sortiment  Hülsta úspěšně představuje na nejprestižnějších světových nábytkových veletrzích v Miláně a v Kolíně nad Rýnem. Pro tento rok 2014 Vám představujeme následující programy a modely.

Official Press Release

LUXUSNÍ KOŽENÉ POHOVKY FREISTIL ROLF BENZ V PRODEJNĚ HOME STYLE

3.9.2013

O značce „freistil“ se říká, že je nekonvenční, pro mladě smýšlející zákazníky, kteří mohou čerpat právě z prémiového segmentu „Young Living“. Při nákupu pohovky „freistil“ se nemusejí vzdávat své touhy po pohodě domova, dobrého bytí a originalitě.

Official Press Release

NOVINKY OD ZNAČKY HÜLSTA

15.8.2013

Jako každým rokem tak i letos představila značka Hülsta řadu novinek včetně množství inovací stávajících modelů. Tyto novinky a celý svůj sortiment Hülsta úspěšně představuje na nejprestižnějších světových nábytkových veletrzích v Miláně a v Kolíně nad Rýnem.

Official Press Release

NÁBYTEK HÜLSTA VE STUDIO HOME STYLE

18.4.2013

HOME STYLE je autorizovaným dovozcem a prodejcem bytového nábytku předního německého výrobce firmy Hülsta, jehož sortiment je vystaven na více než 650 m2.