Kolekce BOGNER MAN FALL/WINTER 2017 je kosmopolitní, neformální, ale vždy stylová

Hana Benešová
18. Říjen 2017
Kolekce Bogner Man Fall/Winter 2017 je plná odvážných, jednotlivých kusů, které dohromady tvoří jedinečný styl. Nová kolekce Bogner Man je synonymem pro sportovní módu, která je kosmopolitní, aktivní a neformální, zároveň ale vždy elegantní a stylová.

Novou sportovní orientaci celé kolekce podtrhují veselé barvy a kontrastní akcenty. Prim v ní hrají barvy jako zelenkavá, ořechová, černá, rudá, khaki či oceánově modrá. Některé kousky jsou také v barvě osikově zelené či v akcentech, které připomínají zimní oblohu.

Nejnovější kolekce Bogner Man předává svým nositelům jasnou zprávu: přibližte se zemi a podtrhněte svůj mužský vzhled. Věřte, že jednotlivé, lehce sportovně laděné kousky, se stanou must have vašeho zimního šatníku.

I v tom nejnepříznivějším počasí Vás zahřeje pletený sportovní plášť, červená parka s odnímatelným límcem z pravého mývala, manšestrové kalhoty a celá řada do detailu propracovaných bund.

Oblečení je protknuto různými materiály, které se dokonale doplňují tak, aby splnily všechny vaše požadavky jak na komfort, tak na moderní design.

Firemní články