KOLEKCE DOPLŇKŮ BVLGARI JARO/LÉTO 2015

Official Press Release
Redakce LUXUS.cz
04. Prosinec 2014

Představa ženy BVLGARI je plná síly, sofistikovanosti, modernosti a výraznosti. A přesně taková je i nová kolekce doplňků pro nadcházející sezónu jaro/léto 2015. BVLARI se inspiroval i tentokrát v historii a dal jí novou tvář.

Nová kolekce se zaměřila na ikony a má charakteristický rukopis značky. Barvy, luxusní materiály a odkaz na ty nejexkluzivnější šperkařské skvosty dělají z doplňků jarně-letní kolekce nejsilnější zbraň denního šik nošení a večerního glamour stylu. 

Official Press Release

Official Press Release

Serpenti

Jde o symbol hada, který symbolizuje moudrost a sílu, která se snoubí s nesmrtelností,  a znovuzrozením. Tento had BVLGARI prostě stále i po letech nepřestává fascinovat, a tak se k němu neustále vrací v nové inovované formě. V této řadě naleznete i nový tvar kabelky, která je kompaktní a zároveň je i prostorná a skýtá každé ženě nespočet možností, jak vyjádřit svůj styl. Ať už chcete být za elegantní dámu, ležérní ženu nebo se chce stát divou celého večera, V nadcházející sezóně bude mít odstín francouzské vanilky nebo divoké růžové orchideje.

 

BVLGARI BVLGARI

Římské mince, jakožto symbol hojnosti a bohatství, jsou známé díky ojedinělé kolekci Monete, která letos inspiruje i doplňky z kolekce BVLGARI BVLGARI. Nový tvar zosobňuje eleganci pro každodenní nošení, přičemž umožňuje pohodlné a šik nošení. Svou osobitost stačí vyzdvihnout už jen výběrem mezi telecí hrubozornou či hadí kůží a tou správnou barvou.

 

MUSA:

Síla večerních kabelek tkví v jejich barevnosti a provedení. Nepřehlédnutelná inspirace šperkových ikon je přítomná díky řetízku odkazující ke kolekci Serpenti a barevným provedením v odstínech ametystu, modrého topazu a rubelitu s drahokamovým zavíráním.

 

Sluneční brýle a šátky

Kolekci slunečních brýlí a šátků taktéž oslavuje ikony BVLGARI a dává jim nový osvěžující nádech jak se na jaře a v létě patří. Letošní kolekce slunečních brýlí Musa vsadila na kočičí styl, nebo hranatý tvar. Kolekce se nebála ještě více zvýraznit ženskost brýlí kočičího tvaru.

 

http://www.bvlgari.comwww.bvlgari.com

Official Press Release

Official Press Release

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor