Kvalitní a čistě přirodní potahovací hmoty na dorty od firmy Dortisimo

Redakce
15. Leden 2021
Čtenost článku je: 16549 [?]

Máte cukrářství, ale stále se vám nepodařilo najít tu správnou potahovací hmotu na dorty? Všem, které jste doposud měli možnost vyzkoušet, něco chybělo? Ať už skvělá pružnost, vůně nebo výtečná chuť? Anebo byste prostě jen rádi dělali dorty, ve kterých nebudou žádná éčka, konzervanty ani přidaná barviva a lidé si je tak přirozeně zamilují? A co se obrátit na Dortisimo, které vám nabídne nejenom potahovací hmotu, o které se vám ani nesnilo, ale naleznete zde sežene i hromadu dalších kvalitních produktů.

Paní Monika Grugulová, která vlastní společnost Dortisimo, se rozhodla k distribuci takto kvalitní potahovací hmoty po nepříjemné zkušenosti s vybíráním dortu pro svou dceru – chtěla si jej upéct sama, ale zjistila, že potahovací hmoty jsou velmi drahé a navíc jsou všechny pouze jako dovoz – nelze je v Česku ani na Slovensku zakoupit.

Paní Monika se zkontaktovala s jedním výrobcem v Maďarsku, neboť ona sama pochází z jihu Slovenska, a tak umí maďarsky plynule. Domluvili se spolu, že si Monika hmotu vyzkouší a následně ji může začít v případě zájmu odebírat. Monika došla k závěru, že hmota je velmi kvalitní, příjemně voní, nemá žádná přidaná barviva či konzervanty, ale chybí jí kvalitní pružnost.

S výrobcem však všechny vady vyladili a Monika je nyní přední distributor této hmoty pro Česko i Slovensko. Zároveň od ní odebírají pravidelně i klienti z Německa, Rakouska, Holandska či Polska.

V Dortisimu měsíčně odebírají až 45 tun této potahovací hmoty, protože je o ni stále větší zájem. Také paní Monika s dovozní firmou hmotu neustále zdokonaluje dle požadavků zákazníků, díky čemuž si společnost dnes vydobyla opravdu vysokou prestiž.

Vyzkoušejte si kvalitní potahovací hmoty od Dortisima i vy a překvapte své blízké úžasným a chutným dortem.

Dortisimo

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže