Let’s be Active v Aquapalace Praha. To je podzim plný motivace a pohybu!

Jana Zradičková
09. Září 2019

Rozhýbat Česko a být fit, to je cíl Aquapalace Praha, který aktivně podporuje projekt Let´s be Active. Nejen po celý podzim vyzkoušíte nové druhy cvičení, získáte další motivaci pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale také vás čeká zábava a získáte i nové přátele, kteří budou mít stejný cíl a motivaci. Projekt Let´s be Active probíhá pod záštitou České komory Fitness.

Být aktivnější prospěje člověku více, než si myslíme! Více než polovina české populace nesplňuje doporučovanou úroveň pohybové aktivity. Nedostatek středně intenzivní pohybové zátěže způsobuje časté vady držení těla, podílí se na vzniku mnoha chronických neinfekčních onemocněních (obezity, kardiovaskulárních nemocí, diabetu, osteoporózy aj.), které postihují značný počet lidí produktivního věku a jsou častou příčinou dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Aquapalace Praha, chce v rámci projektu Let´s be Active ukázat široké veřejnosti, že sport může být hravý, zábavný, a dokonce i návykový.

„Vést lidi k tomu, aby se chtěli více hýbat a žít zdravěji, to je naše společná myšlenka s projektem Let´s be Active. V našem sportovně-relaxačním centru se účastníkům budou věnovat zkušení instruktoři, trenéři či fyzioterapeuti i maséři. Klienti mohou otestovat nejrůznější skupinové lekce, workshopy, dětské pohybové aktivity, výživové poradenství, i další doprovodné akce ve Spa&wellness, či Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha.“, představuje zapojení Aquapalace Praha do projektu Let’s be Active, generální manažerka Aquapalace Praha, Vladana Horáková, která si uvědomuje důležitost pohybu fyzického a s tím spojení regenerace organismu.

jóga po boku Gábiny Partyšové

jóga po boku Gábiny Partyšové

Celý projekt odstartuje o víkendu 14.- 15. září 2019 za doprovodu VIP osobností a trenérů Aquapalace Praha. Všichni účastníci si budou moci v moderním fitness Aquapalace Praha vyzkoušet širokou škálu lekcí, jako je boot camp, kruhový trénink, fitness, salsa a díky přístroji In Body se dozvíte, v jaké kondici se vaše tělo nachází.

Akce Let´s be Active je určena pro širokou veřejnost a může se do ní zapojit celá rodina. Pro všechny bude, kromě fitness programu, k dispozici také speciální program SPA a wellness, zábavný sportovní den ve Vodním světě, plavání s olympijským vítězem Davidem Svobodu, vedení workout tréninku s Reyem Korantengem, horolezecká stěna a závody na paddleboardech a mnoho dalšího.

Změř síly s Noidem.

Změř síly s Noidem.

Každý účastník programu Let´s Be Active se automaticky zapojí do soutěže o hodnotné ceny od partnerů. Hlavní cena je zájezd za 25.000, - Kč do Wellness hotelu v Alpách od cestovní kanceláře Exim Tours pro celou rodinu a mnoho dalších cen.

jóga po boku Gábiny Partyšové
Změř síly s Noidem.