Limitovaná kolekce kufrů MONTBLANC x PIRELLI vnáší do cestování svobodu pohybu

22. Srpen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13007

Luxusní značka Montblanc se spojila s italským průkopníkem ve výrobě pneumatik Pirelli a společně přinášejí novou kolekci cestovních zavazadel pro náročné cestovatele.

Limitovaná edice cestovních zavazadel je inspirovaná touhou po cestování a objevování. Nová kolekce Montblanc x Pirelli se opírá o tradici pohybu a rychlosti, která se v Pirelli datuje od roku 1872. Lehká kabinová zavazadla s vysoce kvalitními kolečky s kuličkovými ložisky a pevnou rukojetí, umožňující přesný pohyb, jsou navržena pro neohrožené cestovatele očekávající od svého kufru na pracovních i volnočasových cestách spolehlivost, výkonnost a komfort. Elegantní design zavazadel je umocněn precizními detaily včetně nezaměnitelného dezénu pneumatik Pirelli.

„Existuje jen několik málo společností, které dokáží pracovat na inovacích ve stejném duchu a se stejnou vášní jako Pirelli. Značka neustále uvádí nové technologie a doplňky nejenom do světa sportovních soutěží ale také luxusních automobilů,” říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO a dodává: „Spojili jsme tuto obdivuhodnou vytrvalost s objevitelským duchem Montblanc a vytvořili jsme společníky na cesty, kteří nabízejí současným cestovatelům tu nejvyšší odolnost a spolehlivost s dokonalou mobilitou a se stylovými detaily Pirelli, jenž dokonale doplňují design Montblanc.“

Kufry jsou vyrobeny z lehkého modrého polykarbonátu s detaily z pogumované černé kůže. 360° otočná kolečka s kuličkovými ložisky zdobí žlutý nápis PIRELLI společně s typickým pruhem okolo kolečka, který odkazuje na slavné barevné kódování z Pirelli pneumatik. Teleskopická rukojeť s možností aretace v různých polohách nese název kolekce. Motiv dezénu pneumatiky Pirelli P ZERO™ je vyražen na žluté a černé cestovní visačce a na koženém zdobení napříč kufru. P ZERO™ je vysoce výkonná pneumatika kombinující zkušenosti nabité v motorsportu a spolupráce značky s předními automobilovými manufakturami. 

Limitovaná edice Montblanc x Pirelli, tvořená kabinovým kufrem #MY4810 a kabinovým kufrem #MY4810 s přední kapsou, byla vyrobena v počtu 5.000 kusů a budou k dostání v butiku Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1

Galerie