Luxusní a elegantní talíře od společnosti Figgjo rozzáří každou kuchyni

Redakce
14. Červen 2021
Čtenost článku je: 17850 [?]

Už se vám nezamlouvají vaše talíře či hrnky a víte, že byste potřebovali nakoupit nějaké nové? Uvažujete o takových talířích či hrnkách, které budou splňovat ty hlavní požadavky? Kvalitní zpracování, výdrž, funkčnost a skvělý design? Stále však uvažujete o tom, kde nějaké takové najít? Tak přesně tento problém vám dnes vyřešíme! Prodejce Premium Home totiž nabízí na svém e-shopu různé druhy nádobí od luxusní a elegantní značky Figgjo, která splní všechny vaše požadavky.

Nechte se od norské značky Figgjo, pyšnící se několika oceněními, překvapit kvalitou jejích výrobků a úžasným zpracováním. Společnost se vyznačuje především tím, že při výrobě využívá jak již zašlé perfektní řemeslné postupy, tak zároveň neopomíná ani na nejmodernější technologie, díky kterým může vyvíjet takové talíře, které přesně drží krok s dnešní dobou. Důkazem toho je i fakt, že nádobí společnosti Figgjo používají i špičkoví šéfkuchaři, jako jsou třeba Petr Svoreň, Jr. NT či Národní tým kuchařů, o nichž si můžete přečíst na tomto odkaze, patří mezi ně například Marek Svoboda, Veronika Přepechalová, Vojtěch Petržela a spoustu dalších – ti si firmu Figgjo chválí a mají ji na prvním místě. Stejně tak se bez Figgja neobejdou ani ve známé restauraci Červený Jelen nebo U Štěpána. Sama společnost Premium Home již dlouhodobě sponzoruje nádobím této značky i mnohé české gastronomické soutěže a vzdělávání – viz například Kulinářské umění, kdy se se Premium Home snaží pomoci mladým kuchařům.

A jak je možné, že Figgjo vyrábí a uvádí na trh tak funkční a skvělé produkty? Figgjo je právě tou značkou, která nastavuje výrobní trendy, spolupracuje s významnými designery, ale také se známými severskými týmy kuchařů, s nimiž vytváří funkční talíře, které rozhodně oceníte i ve vaší kuchyni či restauraci. Značka se snaží vyrábět takové nádobí, jehož vzhled ještě umocní chuť z vašeho pokrmu. Jestliže chcete, aby každý host obdivoval styl vašich talířů, rozhodně si vyberte jako svého favorita právě Figgjo!

Porcelán je vyráběn za použití oxidu hlinitého, díky čemuž oplývá vysokou odolností vůči poškození. Na to poukazuje i pětiletá záruka, kterou proti zlomení talířů Figgjo uděluje, a tak se odteď nebudete muset strachovat z rozbitých talířů. Produkty jsou ošetřovány bezolovnatou glazurou, která splňuje ty nejvyšší hygienické požadavky na profesionální kuchyni. A tak není problém využívat tyto talíře kromě domácností i v luxusních restauracích!

Podívejte se na luxusní talíře i hrnky, které prodává společnost Premium Home. Tato kolekce se vyznačuje především výrazným šedohnědým lemováním, které vytváří robustní rámec prezentovaným pokrmům.

Elegantní šálky a hrnky jemného a příjemného vzhledu, které naleznete na e-shopu firmy Premium Home, si určitě ihned zamilujete. Jestliže plánujete podávat pokrmy svým hostům v restauraci, nezapomeňte si zakoupit Figgjo Base talíře s podstavcem, které zvedají pokrmy ze stolů, a tak umocňují zážitek Vašich zákazníků.

Premium Home