M SPA: PŘÍJEMNÝ LETNÍ RELAX V LÁZNÍCH HOTELU EMBLEM

Klára Kudrnáčová
12. Červen 2018

Chcete si toto léto užít a zarelaxovat trochu jinak, než u moře s knížkou a přitom si i dopřát zážitek, na který budete dlouho vzpomínat? Pak vám doporučujeme navštívit oázu pravého klidu - lázně M Spa, nacházející se v hotelu Emblem. Ten nabízí své služby v samém srdci staré Prahy! Přijďte si odpočinout při pravých lázeňských procedurách, jako jsou masáže, exfoliace a zábaly, které vzpruží tělo a uvolní vaši mysl, nebo vypoťte všechen stres v parní lázni, sauně či při tréninku v místním fitness centru.

Lázeňské procedury nejsou to jediné, co M Spa nabízí. Pro neodolatelný letní vzhled si navíc můžete dopřát i manikúru a pedikúru nebo kosmetické ošetření, které okamžitě hydratuje, vyživí a rozzáří vaši pleť. Na závěr si běžte odpočinout na velmi příjemnou střešní terasu s pohodlnými křesly, do nichž můžete usednout a popíjet šampaňské a užívat si kouzelný výhled na centrum města. Pro ještě větší relaxaci využijte vířivku pro dvě osoby.

Příjemným překvapením je, že jako letní bonus vám v M Spa nyní poskytnou krásnou 20% slevu na relaxační masáže i produkty. Ve Wellness M Spa můžete navíc každé pondělí nově využít také HAPPY HOURS, které probíhají od 10 do 15 hodin a nabízí 30% slevu na veškeré naše procedury, služby a pronájem jacuzzi.