MAISON & TULIPES – SILNÉ POUTO VÝJIMEČNOSTI A LUXUSU

MAISON & TULIPES
30. Červen 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13338

Bohdana Ferrari a Magda Kinská v půli června oficiálně a slavnostně rozšířily portfolio MAISON & TULIPES o další dvě nové značky světových jmen z oblasti haute parfumerie HOUSE OF SILLAGE a TIZIANA TERENZI. Obě značky se specializují na tvorbu jedinečných a exkluzivních vůní a vonných svíček. Slavnostního večera se osobně zúčastnila i spolumajitelka značky a samotná návrhářka Tiziana Terenzi.

MAISON & TULIPES vždy usilovala o to, aby na Český trh přinášela výrobky pouze té nejlepší kvality, designu a luxusu. Vše musí být naprosto jedinečné. Nabídka sortimentu je směrována na vyznavače vytříbeného životního stylu. Obě nové značky tyto podmínky splňují, protože v sobě mají výbavu precizního zpracování a potřebnou originalitu. 

MAISON & TULIPES

MAISON & TULIPES

                           

 

Luxusní parfémy od HOUSE OF SILLAGE

Společnost HOUSE OF SILLAGE sídlí v Kalifornii a jejich specifikací je luxusní haute parfumerie. Vytváří zcela jedinečné a výjimečné vůně s typickým velmi unikátním designem balení. Každou lahvičku parfému je proto možné považovat za malé umělecké dílo. Víčka jsou obvykle kryta vzácnými kovy a krystaly Swarovski. Skleněné lahvičky pak jsou vyrobeny na zakázku, sklo je broušeno a ručně leštěno.

TIZIANA TERENZI

TIZIANA TERENZI je rodinnou tradiční italskou značkou vůní a hlavně luxusních vonných svíček. Firmu založila v roce 1968 ve městě Cattolica Cereria Terenzi. V rodinné tradici pak pokračoval Evelino Terenzi a dnes jsou jejími majiteli jeho dvě děti: TIZIANA a Paolo. TIZIANA se věnuje navrhování a Paolo obchodní činnosti.

Večeru se zúčastnila celá řada známých osobností, jako například Eliška Coolidge a Chantal Poullain. Večerem provázela Iva Kubelková.

MAISON & TULIPES

MAISON & TULIPES

Galerie

MAISON & TULIPES
MAISON & TULIPES
MAISON & TULIPES
MAISON & TULIPES