Soutěž o 2 balíčky doplňků stravy Nutrilite™ Energy Programu

Konec soutěže
16. 07. 2024 20:00
Celková cena výher
7760 Kč
Počet výherců
2
Výhru jsme získali od
AMWAY

Léto je hektické období plné balení dětí na tábory, rodinných dovolených, společenských událostí, jako jsou svatby, festivaly, grilovačky nebo rodinné oslavy, a také s teplem přichází potřeba zvýšené péče o zahradu a dům. To vše může způsobit větší stres a vyčerpání, které navíc zhoršují nezdravé stravovací návyky. Časté večerní drinky a jídla na dovolené mohou vést k výkyvům hladiny glukózy v krvi, což způsobuje pokles energie a nutkání konzumovat ještě více cukru. Mnozí sáhnou po energetických nápojích, jejichž účinek je však jen dočasný. Stabilní energii a celkovou pohodu lze získat vyváženou rutinou a správným poměrem makroživin při každém jídle. Proto Amway™ představuje nový Nutrilite™ Energy Program, vyvážený plán pro ty, kteří chtějí mít stabilní energii po celý den.

Nutrilite™ Energy Program. Balíček výživových doplňků obsahuje:

  • XS™ High Protein Energy Bar s příchutí hořké čokolády – lahodná svačina, kterou si můžete vychutnat kdykoli a kdekoli. Tato tyčinka je vyvážená podle principu 40-30-30 (40 % energie ze sacharidů, 30 % z bílkovin a 30 % z tuků) a je obohacená o vitaminy C, E a 7 vitaminů skupiny B. Její složení podporuje metabolismus a snižuje únavu a vyčerpání. XS High Protein Energy Bar má lahodnou příchuť hořké čokolády. Další varianta je s kokosovou příchutí a čokoládovou polevou.
  • XS™ High Protein Energy Shake s příchutí hořké čokolády – založený na vyváženém principu 40-30-30 a obsahuje vysoce koncentrovanou, bezlaktózovou syrovátkovou bílkovinu a slunečnicový olej v mikrokapslích. Díky tomu, že je obohacený o vitaminy C, E a vitaminy skupiny B, je ideálním denním zdrojem energie, kterým podpoříte svůj metabolismus. Stačí smíchat, protřepat a užít si jeho benefity!
  • XS Amino Advantage + – doplněk, který poskytuje unikátní směs všech devíti esenciálních aminokyselin (EAAs), které tělo nedokáže samo produkovat. Vaše tělo rychle využije EAAs k vytvoření bílkovin potřebných pro podporu základních funkcí těla a také udržení a růst svalové hmoty.

Více naleznete zde

Výherci

Václav F****, Neratovice
Dagmar K******, Kadaň
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat