Maserati uvede na mezinárodním autosalonu v New Yorku dvě severoamerické novinky

Redakce Luxus.cz
12. Duben 2019

Na mezinárodním autosalonu v New York předvede společnost Maserati kompletní sestavu vozidel se zvláštním důrazem model Levante. Toto oblíbené luxusní SUV s pohonem všech čtyř kol je poháněné motorem V6 nebo V8 twin-turbo navrženým a vyrobeným společností Ferrari. Na autosalonu budou předvedeny dvě severoamerické novinky. Tou první bude program úpravy na míru ONE OF ONE a tou druhou nový interiér z kůže PELLETESSUTA™ vyrobený společností Ermenegildo Zegna exkluzivně pro vozy značky Maserati.

ONE OF ONE: NOVÝ PROGRAM ÚPRAV VOZŮ NA MÍRU

Prostřednictvím svého programu úprav vozů na míru ONE OF ONE představuje společnosti Maserati italské řemeslné zpracování s vysoce kvalitní konečnou úpravou. Zákazníci si mohou vybrat z tisíce interiérových a exteriérových možností. Návrhářský tým Maserati úzce spolupracuje s každým klientem tak, aby vytvořili vůz, který je stejně jedinečný jako osoba, jež ho řídí. Program ONE OF ONE je dokladem toho, že společnost Maserati dokáže vyrábět jedinečné vozy na míru. Svoji světovou premiéru zažije na newyorském autosalonu 17. dubna. Známé osobnosti obdrží klíče od svých vozů Levante GTS, model ONE OF ONE, které ještě nikdy neviděly. V budoucnosti bude tento program uveden pro prodejce v Severní Americe.

LEVANTE SUV 2019 S NOVÝM INTERIÉREM Z MATERIÁLU PELLETESSUTA™ OD ERMENEGILDO ZEGNA

Po světové premiéře v Ženevě představí Maserati model Zegna Levante S Q4 GranSport s nově navrženým elegantním interiérem z materiálu PELLETESSUTA™. Tento pružný, tkaný interiér je vytvořen ze speciální vydělané kůže nappa  a vznikl v rámci průkopnického výzkumu oděvní společnosti Ermenegildo Zegna. PELLETESSUTA™ je nejen měkký a lehký, ale také odolný, pohodlný a luxusní. Proto se k luxusnímu modelu Levante SUV 2019 hodí. Díky dlouhotrvajícímu partnerství dvou historických italských společností Zegna a Maserati je společnost Maserati jedinou automobilovou společností přicházející na trh s tímto vznešeným interiérem PELLETESSUTA™. Tato jedinečná verze interiéru začne přicházet do severoamerických showroomů na jaře roku 2020 v několika modelech.

Každý model Levante má pohon všech čtyř kol a je poháněný motorem V6 nebo V8 twin-turbo navrženým a vyrobeným společností Ferrari. Levante posunuje výkon na novou úroveň a nabízí vše, co byste od vozu Maserati očekávali, od rychlých reakcí po pohodlnou jízdu na dlouhé vzdálenosti. A proč název Levante? Protože se takto jmenuje vítr vanoucí napříč Středomořím, který se může během okamžiku změnit z lehkého vánku na běsnící živel. Stejně jako tento model Maserati.

SESTAVA MASERATI 2019: GRANTURISMO, QUATTROPORTE, LEVANTE A GHIBLI

Návštěvníci mezinárodního autosalonu v New Yorku uvidí také celé portfolio modelů Maserati pro letošní rok. Kromě již zmíněného elegantního modelu Levante SUV bude součástí produktové řady Maserati sportovní sedan Ghibli, vlajková loď sedan Quattroporte a legendární GranTurismo Convertible, který je dokonalým symbolem DNA společnosti Maserati.