Meg: Monstrum z hlubin

Redakce Luxus.cz
06. Prosinec 2018

Letošního roku vyšel film Meg: Monstrum z hlubin. Tento 113 minut trvající americký snímek je nyní k dostání i ve formátu Blu-Ray.

 

Snímek pojednává o hlubinné ponorce, která je napadena obrovským tvorem a nyní leží na dně nejhlubšího podmořského příkopu v Pacifiku… i s posádkou uvězněnou vevnitř. S krátícím se časem najme vizionářský oceánograf (Winston Chao) na pomoc zkušeného hlubinného záchranáře Jonase Taylora (Jason Statham), aby v týmu i s jeho dcerou Suyin (Li Bingbing)zachránili posádku ponorky – i samotný oceán – před nezadržitelnou hrozbou: téměř 29 metrů dlouhým prehistorickým žralokem, zabijákem, se kterým se setkal už v minulosti.

Magic Box

Magic Box

Vedle již zmíněných herců v něm hrají Ruby Rose, Robert Taylor, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Bingbing Li, Masi Oka, Ólafur Darri Ólafsson, Jessica McNamee, Page Kennedy, Vithaya Pansringarm a další. Snímek režíroval Jon Turteltaub, za kamerou stál Tom Stern. Film je natočen podle románu „Meg: A Novel Deep Terror“ z roku 1997. Téhož roku získalo práva na natočení filmu studio Disney, avšak roku 2015 jej převzalo studio Warner Bros. 

Pro marketing také skvěle posloužila hra „Hungry shark evolution“, jež je určena pro mobilní zařízení.

V rámci bonusů se můžete těšit na stvoření netvora a výrobu žraloka.

Magic Box