NA CESTÁCH A V POHYBU S NOVOU KOLEKCÍ MONTBLANC EXTREME 3.0

19. Červenec 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19975

Montblanc inovuje svoji signaturní kolekci pro aktivní a rychlý životní styl a představuje nový kožený design, originální formáty, detaily i důraz na minimalizaci dopadu na životní prostředí.

Při pohybu ve městě, na pracovních cestách i při výpravách do neznámých míst, kolekce Montblanc Extreme byla navržena tak, aby odolala vysokým nárokům každodenního cestování. Posouvání hranic technických inovací kolekce dosahuje nových výšin odolnosti a výkonu, přičemž je vždy vyvažována funkčnost s výrazně elegantním, moderním stylem. 

Toto léto se kolekce kožených doplňků Montblanc Extreme 3.0 vrací s vylepšeným vzhledem a zbrusu novou texturou na řadě inovativních módních, a hlavně funkčních tvarů. Ohleduplná k životnímu prostředí, kolekce Montblanc Extreme 3.0 je vyrobená z kůže získané CO2 neutrálním procesem činění a doplněná o podšívku z recyklovaných vláken.

„Montblanc Extreme se díky svému dynamickému, sportovnímu designu a originálnímu zpracování kůže stal jednou z charakteristických kožených kolekcí Montblanc a je synonymem pro život na cestách a každodenní dobrodružství. Bylo na čase tuto kolekci inovovat, a to přepracováním jejího charakteristického vzoru a vnesením nových originálních detailů, které odpovídají životnímu stylu nové generace zákazníků značky Montblanc, jež se rovněž zaměřuje na minimalizaci své ekologické stopy a zároveň žije život podle svých vlastních představ," říká Marco Tomasetta, umělecký ředitel značky Montblanc.

Motiv Montblanc Extreme byl v nejnovější edici rozšířen na dvě různá měřítka – větší zpracování pro tašky a menší pro drobné doplňky. Sortiment kožených modelů je k dispozici v charakteristické černé barvě Montblanc a v poutavé britské zelené, kombinované s kovovým kováním v černé barvě. Ikonický znak Montblanc byl pro tuto kolekci zvětšen do dvou různých velikostí. Tři tašky a opasek Extreme 3.0 jsou vybaveny originálním zapínáním inspirovaným světem horolezectví s výraznou černou povrchovou úpravou. Zapínací spona M LOCK 4810 je vybavena speciálním mechanismem, který na stisknutí bočních páček reaguje rychle a efektivně, a je určen pro úplné a bezpečné uzavření, stejně jako pro snadné otevření, kdykoliv je potřeba.

Kolekci Montblanc Extreme 3.0 tvoří řada doplňků různých tvarů, velikostí a funkcí, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly životnímu stylu těch, pro které každý den není rutinou, ale dobrodružstvím, ať už v práci nebo při zábavě. Dynamický sortiment v černé barvě zahrnuje:

Velké kožené doplňky: Velký batoh se třemi přihrádkami, střední batoh se třemi přihrádkami a batoh se sponou M LOCK 4810. každý z nich umožňuje bezpečné přenášení a ochranu notebooku a dalších osobních věcí. Tenké pouzdro na dokumenty je stylovým společníkem na obchodní schůzky, zatímco velká taška Tote je uvolněnější a ležérnější. Taška Duffle se sponou M LOCK 4810 je všestranným společníkem na krátké cesty nebo do posilovny.

Střední kožené doplňky: Modely Chest Bag a Sling Bag s přihrádkami na zip (v černé nebo zelené barvě) jsou určeny k nošení křížem přes tělo, pouzdro Envelope se sponou M LOCK 4810 a Mini Envelope (v černé nebo zelené) jsou lehké trendy kousky, zatímco pouzdro na notebook Laptop Case a zapínací pouzdro Pouch (černé nebo zelené) jsou určeny k ochraně a uložení notebooků nebo tabletů.

Malé kožené doplňky: Kompaktní peněženka (černá nebo zelená), pouzdro na osm kreditních karet se zipem, pouzdro na šest kreditních karet, pouzdro na karty se zipem (černé nebo zelené), pouzdro na karty 3cc s kapsou, pouzdro na klíče s úložným prostorem na čtyři kreditní karty, mini pouzdro s úložným prostorem na osm kreditních karet, peněženka s kapsou na bezdrátová sluchátka. Klíčenka a pouzdro na chytrý telefon jsou vybaveny očkem, které umožňuje jejich připevnění k větším taškám. Řada Montblanc Extreme 3.0 navíc zahrnuje výběr opasků s různými sponami, včetně sportovního zapínání M LOCK 4810 či obdélníkové PVD spony.

Galerie