Návrhářská hvězda Philipp Plein v Čechách!

Hana Benešová
12. Říjen 2017
V kategorii Móda

Návrhář, který v posledních letech zažil raketový start a dnes jeho modely nosí celebrity po celém světě, navštívil Prahu. Řeč je o Philippu Pleinovi, který přiletěl u příležitosti slavnostního openingu jeho butiku v Pařížské ulici.

Plein odstartoval svou kariéru v roce 1998, když po dědečkovi zdědil truhlářkou dílnu. Jelikož již od mala tíhnul k designu, začal vyrábět luxusní desénový nábytek, od něhož pak plynule přešel k navrhování módy. Svou první módní kolekci představil v roce 2004. Dnes má butiky po celém světě a jeho modely si oblíbily celebrity i podnikatelé.

Při jeho návštěvě v Praze jej přivítali nejen majitelé butiku a media, ale i české celebrity. Přítomní obdivovali nejen luxusní modely, ale i pohodový a přátelský přístup známého návrháře, který se s každým rád ochotně vyfotil a rozdával úsměvy na všechny strany. Herečky Denisu Nesvačilovou, Barboru Mottlovou a Darinu Ničovou zaujaly nejvíce kožené bundy s originálním zdobením.

„Já jsem taková straka, takže blýskavý motivy a kamínky mám moc ráda. Navíc je pan návrhář velký fešák a gentleman, vůbec se nedivím, že se mu ve světě tak daří. U nás v Pařížský jeho značka určitě sklidí velký úspěch“, usmívala se Mottlová, když jí sám Plein pomohl zkusit jeden z jeho modelů.

Akci si nenechaly ujít ani další známé tváře – čerstvá Česká Miss Earth Iva Uchytilová s finalistkou Markétou Matoušovou, modelka a ředitelka Miss Face Taťána Makarenko nebo herečka Zdenka Procházková.