Nejlepší zimu prožijete zaručeně v Hotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou

28. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19239

Začíná sněžit, a to nám neznačí jen nutnost tepleji se oblékat a škrabat auto, ale zároveň začít si užívat opět zimních radovánek, které utečou rychleji, než si jen dovedete představit. Pokud stále nevíte, kam se letos vydat a kde strávit tu nejlepší zimu vůbec, přinášíme vám velmi jednoduché řešení! Vydejte se asi do nejznámějšího českého turistického střediska pro zimní sezonu, a to do Pece pod Sněžkou, konkrétně do krkonošského hotelu Svatý Vavřinec!

Asi nikdo z nás, kdo někdy v životě Pec navštívil, by si nevšiml tohoto věhlasného hotelu, který se nachází přímo v centru tohoto oblíbeného města. Svatý Vavřinec se řadí mezi nejpopulárnější čtyřhvězdičkové hotely, které v Peci nalezneme. Nejenom že se zde můžete pokochat prvky Švýcarska a Itálie, zároveň prožijete nejlepší relax v místním wellness a zalyžujete si v nedalekém SkiResortu Černá Hora – Pec.

Svatý Vavřinec dbá na to, abyste si ubytování v jeho prostorách opravdu užili a jen tak na něj nezapomněli. Každý apartmán je plně vybaven od kuchyněk až po luxusní koupelny a obývací pokoje s velkou televizí. Velikostně si můžete vybírat od 1kk až po 4kk, a to některé dokonce se schody do dalšího patra a vlastní saunou či vířivkou.

Pro náročnou klientelu s dětmi, které se zkrátka chtějí bavit v teple hotelu, je k dispozici plně vybavená herna s X-boxy a domácím kinem či skluzavkami pro ty nejmenší. Nic ale nebrání tomu, aby si nějaké ty x-boxové hry zahráli i rodiče a připomněli si tak, jaké to bylo, když byli ve věku jejich dětí oni sami.

Pokud vždy rádi spojíte vaši dovolenou i s trochou toho relaxu, nebojte se, že by se na vás v Hotelu Svatý Vavřinec zapomnělo. Spousta finských a parních saun i s privátními vířivkami jsou k dispozici přímo v hotelu. Pokud milujete masáže, jistě oceníte i zkušené ruce zdejších masérů a masérek.

Jaké nabídky přináší Hotel Svatý Vavřinec pro firmy?

Pokud plánujete vzít svůj tým na teambuildingovou akci či uspořádat konferenci, věřte, že je Svatý Vavřinec přesně pro vás! Naleznete zde velkou spoustu apartmá pro ubytování velkého počtu lidí a hned několik konferenčních prostor vybavených dataprojektory, plátnem a flipchartem. Největší konferenční místnost nesoucí název Valet pojme až 300 osob. Pokud plánujete jen menší sezení, využít můžete můžete malý Luční salónek L2 s terasou pro 10 lidí.

Všechny své klienty a zaměstnance pak můžete vzít na výtečnou večeři do restaurace uzpůsobené až pro 55 osob.

Co dodat, zkrátka, užijte si dokonalou pracovní či relaxační zimu v Hotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou!

Galerie