Nevyhazujte starý nábytek a oddejte se novému stylu díky Lucii Volfové

23. Srpen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17701

Za tento článek dosud nebyla doručena smluvní odměna. Informaci poskytla společnost, u které byla reklama zakoupena. Tato informace není součást zakoupeného reklamního prostoru. 

Zařizujete si interiér, nebo jen nevíte, jakým stylem se vydat při rekonstrukci určité místnosti? Přijde vám, že jsou již všechny ty klasické či moderní styly příliš ohrané, neustále se měnící a už byste se chtěli vydat novou cestou? Navíc s přídanou hodnotou udržitelnosti. A zároveň mít interiér, který má ducha a je prostě originální?

V takovém případě je pro vás dnešní článek jako dělaný, neboť si přiblížíme podnikání Lucie Volfové, která již více jak 7 let tvoří přesně takové interiéry, nepodléhá neustále měnícím se trendům a dokázala prorazit z úplně odlišnými návrhy než ostatní designéři. A to konkrétně využitím starého zrenovovaného nábytku společně s tím novým, které společně vytvoří úžasný look a dokáží z vašeho domova udělat úplně nové místo, které má ducha. Navíc její originální tvorba zasahuje i do textilií, sedaček a mramorových stolků.

Lucie Volfová se ve světě podnikání pohybuje již 13 let. Vše započalo už v roce 2008, kdy založila jednu z nejznámější firem na trhu v oboru krabičkové diety FITNESS FOOD MENU a jako výživová poradkyně tvořila nové jedinečné receptury, zároveň si dodnes přičítá spoustu úspěchů a spokojených klientů . Po 8 letech se začala Lucie věnovat i designu, který jí otevřel úplně jiný svět, ale opět se spoustou kreativity, na místo tvoření receptur tvoří interiéry.

Lucie Volfová se doslova našla v renovování starého nábytku, který kombinuje s tím novým. Díky starému nábytku dokáže vytvořit jakýkoliv styl interiéru. Zjistila, že v sobě skrývají úplně něco jiného než klasické návrhy. Lucie zařizuje i luxusní vnitřní prostory, vždy na základě požadavků klienta a jeho osobnosti, ale její srdcovka jsou uržitelné originální interiéry a starý nábytek, kterým dává nový život. Jak si ona sama říká, je záchranářka starého nábytku..

Dělá věci jinak a vždy šla hlavou proti zdi, ale její vytrvalost jí přinesla již tehdy ovoce... i ona sama cití jako tehdy, když začínala se zdravou stravou a minimum lidí u nás znalo pojem jáhly, pohanka… stejně tak je to i s pojmem udržitelnost v interiéru. Čím dál tím více lidí začíná chápat tento pojem. Rozhodla se jít úplně originální cestou, a to takovou, kdy dále neničí přírodu kupováním nového nábytku, ale využívá toho staršího. Její tým ve firmě renovuje nábytek z Čech a z bývalého Československa. Kromě toho také nabízí návrhy interiérů, které se specializují právě na kombinaci renovovaného starého nábytku s nábytkem novým. 

Pokud si stále nedokážete představit, co přesně Lucie Volfová vytváří, není problém zavítat do jejího showroomu, který vytvořila z reálného bytu 2+1, kde můžete vše vidět na vlastní oči. Showroom dokonce doplnila i zajímavými abstraktními obrazy, které sama Lucie maluje. Smyslem celé této práce je ukázat lidem, že hezký a útulný interiér je možné udělat i ze starých věcí, a přitom neplýtvat. Tento nestárnoucí trend si jistě zaslouží mnohem více pozornosti než neustále se měnící styly, kterým podléhá většina lidí.

Kvalita, jedinečnost, nadčasovost a udržitelnost. Tak se dá popsat nový směr, nová cesta Lucie Volfové. Návrhářka nečekaných propojení osvědčeného a prověřeného designu s novým inovativním přístupem k jeho začlenění nejen do moderního interiéru.

Galerie

Rozhovory

lucievolfova.cz