Nevyhazujte starý nábytek a oddejte se novému stylu díky Lucii Volfové

Redakce
23. Srpen 2021
Čtenost článku je: 17701 [?]

Zařizujete si interiér, nebo jen nevíte, jakým stylem se vydat při rekonstrukci určité místnosti? Přijde vám, že jsou již všechny ty klasické či moderní styly příliš ohrané, neustále se měnící a už byste se chtěli vydat novou cestou? Navíc s přídanou hodnotou udržitelnosti. A zároveň mít interiér, který má ducha a je prostě originální?

V takovém případě je pro vás dnešní článek jako dělaný, neboť si přiblížíme podnikání Lucie Volfové, která již více jak 7 let tvoří přesně takové interiéry, nepodléhá neustále měnícím se trendům a dokázala prorazit z úplně odlišnými návrhy než ostatní designéři. A to konkrétně využitím starého zrenovovaného nábytku společně s tím novým, které společně vytvoří úžasný look a dokáží z vašeho domova udělat úplně nové místo, které má ducha. Navíc její originální tvorba zasahuje i do textilií, sedaček a mramorových stolků.

Lucie Volfová se ve světě podnikání pohybuje již 13 let. Vše započalo už v roce 2008, kdy založila jednu z nejznámější firem na trhu v oboru krabičkové diety FITNESS FOOD MENU a jako výživová poradkyně tvořila nové jedinečné receptury, zároveň si dodnes přičítá spoustu úspěchů a spokojených klientů . Po 8 letech se začala Lucie věnovat i designu, který jí otevřel úplně jiný svět, ale opět se spoustou kreativity, na místo tvoření receptur tvoří interiéry.

Lucie Volfová se doslova našla v renovování starého nábytku, který kombinuje s tím novým. Díky starému nábytku dokáže vytvořit jakýkoliv styl interiéru. Zjistila, že v sobě skrývají úplně něco jiného než klasické návrhy. Lucie zařizuje i luxusní vnitřní prostory, vždy na základě požadavků klienta a jeho osobnosti, ale její srdcovka jsou uržitelné originální interiéry a starý nábytek, kterým dává nový život. Jak si ona sama říká, je záchranářka starého nábytku..

Dělá věci jinak a vždy šla hlavou proti zdi, ale její vytrvalost jí přinesla již tehdy ovoce... i ona sama cití jako tehdy, když začínala se zdravou stravou a minimum lidí u nás znalo pojem jáhly, pohanka… stejně tak je to i s pojmem udržitelnost v interiéru. Čím dál tím více lidí začíná chápat tento pojem. Rozhodla se jít úplně originální cestou, a to takovou, kdy dále neničí přírodu kupováním nového nábytku, ale využívá toho staršího. Její tým ve firmě renovuje nábytek z Čech a z bývalého Československa. Kromě toho také nabízí návrhy interiérů, které se specializují právě na kombinaci renovovaného starého nábytku s nábytkem novým. 

Pokud si stále nedokážete představit, co přesně Lucie Volfová vytváří, není problém zavítat do jejího showroomu, který vytvořila z reálného bytu 2+1, kde můžete vše vidět na vlastní oči. Showroom dokonce doplnila i zajímavými abstraktními obrazy, které sama Lucie maluje. Smyslem celé této práce je ukázat lidem, že hezký a útulný interiér je možné udělat i ze starých věcí, a přitom neplýtvat. Tento nestárnoucí trend si jistě zaslouží mnohem více pozornosti než neustále se měnící styly, kterým podléhá většina lidí.

Kvalita, jedinečnost, nadčasovost a udržitelnost. Tak se dá popsat nový směr, nová cesta Lucie Volfové. Návrhářka nečekaných propojení osvědčeného a prověřeného designu s novým inovativním přístupem k jeho začlenění nejen do moderního interiéru.

Lucie Volfová

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Lucie Volfová

Soutěže společnosti