Nová kolekce vysokého šperkařství Cartier Magnitude

Redakce
24. Červen 2019
Čtenost článku je: 14712 [?]

V nové kolekce vysokého šperkařství Cartier Magnitude se střetávají drahokamy s tvrdými kameny, které bývají na nejexkluzivnějších klenotech k vidění jen zřídkakdy. Tato neočekávaná setkání vyjadřující styl a charakter, vyvažující řemeslné provedení s kreativitou, věhlasný šperkařský dům Cartier opakovaně rozehrává už od počátku 20. století.

V této kolekci se odvážně propojují výrazné a zároveň různorodé materiály, jejichž cesty by se zdánlivě neměly nikdy potkat. Diamanty poskytují rutilovému křemeni třpyt, safír září po boku matrix opálu, smaragd se blyští vedle křišťálu a růžový diamant je zkombinovaný s morganitem a korálem.

Drahokamy konverzují bok po boku v dialogu těkajícím mezi neprůsvitností a průhledností, mezi minerály a drahými kameny, mezi čistými barvami a pableskujícími nuancemi, mezi zemí a světlem.

Šperky z kolekce Magnitude mají originální tvary, materiály pocházející z lůna přírody, základní barvy a jsou velmi rozmanité, takže si mezi nimi každá žena najde ten svůj. Jejich design odráží sílu konfrontace prostřednictvím souhry linií, zpřetrhaných rytmů a proudících pohybů. Světlo probleskuje z kamenů, které v sobě nesou paměť světa. Z této třpytivé kolize projektují paprsky, které zaujmou každého, kdo vás uvidí. 

 

Galerie