Palazzo Ducale – Lesk benátské architektury

20. Únor 2020

Sluncem ozářené benátské uličky, krajkové detaily fasád domů, mramorové římsy dokonalých linií. Benátky oplývají jedinečnou architekturou, z níž obzvláště vyniká Dóžecí palác. Roberto Coin, benátský rodák a zakladatel stejnojmenné značky šperků, se nechal inspirovat tímto uměleckým skvostem ve své nové kolekci Palazzo Ducale. Díky jeho fantazii tak vznikly klenoty odrážející výjimečný vzhled tohoto italského města.
 
Roberto Coin v nové kolekci použil svoji osobitou techniku kroucené nitě. Jemný, a přesto výrazný detail je doplněn o diamanty, jimiž jsou šperky ozdobené stejně bohatě jako freskami pokryté stěny renesančních staveb. Dóžecí palác za ranního úsvitu se odráží v náramcích ze žlutého zlata a bílých diamantů. Šperky z růžového zlata s černými a bílými diamanty pak evokují Benátky ponořené do blýskavého nočního života.

Nechte se přenést do kouzelné severoitalské metropole a objevte tajemství benátských umělců v kolekci Palazzo Ducale.

Prsteny z růžového zlata s bílými a černými diamanty

Cena prstenů se liší od jejich vzhledu. Postupně, jak můžeme vidět na fotografii činí 33 200 Kč, 140 000 Kč a 74 800 Kč.

Náhrdelník z růžového zlata s bílými a černými diamanty

Jeho cena je 89 900 Kč.

Náramky ze žlutého zlata s bílými diamanty

Cena náramků se liší od jejich vzhledu. Postupně, jak můžeme vidět na fotografii činí 145 800 Kč, 371 800 Kč, 187 900 Kč.

ROBERTO COIN

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže