Palazzo Ducale – Lesk benátské architektury

Ondřej Petera
20. Únor 2020

Sluncem ozářené benátské uličky, krajkové detaily fasád domů, mramorové římsy dokonalých linií. Benátky oplývají jedinečnou architekturou, z níž obzvláště vyniká Dóžecí palác. Roberto Coin, benátský rodák a zakladatel stejnojmenné značky šperků, se nechal inspirovat tímto uměleckým skvostem ve své nové kolekci Palazzo Ducale. Díky jeho fantazii tak vznikly klenoty odrážející výjimečný vzhled tohoto italského města.
 
Roberto Coin v nové kolekci použil svoji osobitou techniku kroucené nitě. Jemný, a přesto výrazný detail je doplněn o diamanty, jimiž jsou šperky ozdobené stejně bohatě jako freskami pokryté stěny renesančních staveb. Dóžecí palác za ranního úsvitu se odráží v náramcích ze žlutého zlata a bílých diamantů. Šperky z růžového zlata s černými a bílými diamanty pak evokují Benátky ponořené do blýskavého nočního života.

Nechte se přenést do kouzelné severoitalské metropole a objevte tajemství benátských umělců v kolekci Palazzo Ducale.

Prsteny z růžového zlata s bílými a černými diamanty

Cena prstenů se liší od jejich vzhledu. Postupně, jak můžeme vidět na fotografii činí 33 200 Kč, 140 000 Kč a 74 800 Kč.

Náhrdelník z růžového zlata s bílými a černými diamanty

Jeho cena je 89 900 Kč.

Náramky ze žlutého zlata s bílými diamanty

Cena náramků se liší od jejich vzhledu. Postupně, jak můžeme vidět na fotografii činí 145 800 Kč, 371 800 Kč, 187 900 Kč.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy