PĚTIHVĚZDIČKOVÝ HOTEL EMBLEM ZÍSKAL PRESTIŽNÍ EVROPSKÉ OCENĚNÍ

Michal Hutta
14. Listopad 2014

Hotel Emblem získal v Londýně prestižní ocenění v rámci významného vyhlášení cen European Hospitality Awards 2014. V široké konkurenci nejlepších evropských hotelů zvučných jmen byl tento hotel oceněn pro jeho inovativní přístup k hotelovému servisu.

 

Letošní rok se tyto prestižní ceny European Hospitality Awards udělovaly v Londýně již po páté. Ocenění jsou rozdělena do několika kategorií a o jejich získání usilují jak renovované hotelové značky, tak i naprostí nováčci. Porotci rozhodně neměli jednoduchý výběr, znesnadnil to značný zájem o účast v soutěži a vysoká kvalita soutěžících. V téměř vyrovnaném souboji hotelů a hoteliérů pak uspěly vedle pražského hotelu Emblem i londýnský Rosewood, vídeňský hotel Melia, portugalský hotel Conrad Algavre, německý hotel Lanserhof Tegernsee nebo také gothenburský hotel Radisson Blu Riverside Hotel. Cena Innovation in servis 2014, sponzorovaná slavným Wall Street Journal, získal letos pražský hotel Emblem, pro něhož je to vskutku ohromná pocta. 

O luxusním hotelu Emblem

Hotel Emblem v centru Prahy nabízí své služby všem zájemcům od podzimu předminulého roku. Za tuto poměrně krátkou dobu se vedení hotelu podařilo zcela unikátním způsobem upozornit na svou jedinečnost v rámci pražského hotelnictví. Jistě víte, že zaujmout zcestovalou klientelu se může jevit jako nadlidský úkol. Hotel Emblem to však umí, nemyslí totiž na dokonalý vycizelovaný design, ale na mnohem podstatnější složku ubytování, a to na servis.

 

V citlivě zrekonstruované budově stojící na dohled zachovalých staropražských židovských památek naleznou hosté vedle několika druhů pokojů tak M SPA a unikátní klub Maharal. Ten je otevřený i pražským rezidentům a v pěti odlišně zařízených místnostech nabízí jejich rozmanité využití. Příjemné prostředí navíc umocňuje výstavy předních výtvarníků.