PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ „RŮŽOVÁ“ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU

Michal Hutta
17. Říjen 2014
Čtenost článku je: [?]

Nejnovější přírůstek do rodiny elektrických zubních kartáčků od Philipsu dostal označení Sonicare DiamondClean Pink Edition (HX9362). Jde o limitovanou růžovou edici inovativního modelu s patentovanou sonickou technologií, který v devíti různých režimech pracuje s frekvencí neskutečných 31 000 pohybů za minutu. 

Sonická technologie za pomoci vysoké frekvence a pohybu štětin v hlavici kartáčku vytváří jakési dynamické proudění, které odplavuje rozrušený zubní plak. Chrup tak čistí nejen na povrchu, ale dostane se i do míst těžko přístupných klasickým manuálním kartáčkem. Výsledkem je šetrné a efektivní čištění. Podle srovnávacích výzkumů dokáže novinka odstranit z mezizubních prostor až 7x více plaku než tradiční kartáček. Zdravotní stav dásní se tak může zlepšit už za dva týdny. Sonickou technologii doporučuje i Asociace dentálních hygienistek ČR.

Philips Sonicare DiamondClean Pink Edition nabízí pět režimů čištění: Clean - standardní nastavení vhodné pro vyčištění celých úst, White - odstraňuje povrchové skvrny a přispívá tak k bělosti zubů, Polish – rozjasní a vyleští zuby a návrátí jim jejich přirozený lesk, Gum Care - jemně stimuluje a masíruje dásně a Sensitive – jemný režim pro citlivé zuby. Nový Sonicare DiamondClean Pink Edition tak přináší nejen dokonalou kontrolu během čištění, ale i skutečnou individuální péči odpovídající specifickým potřebám každého dospělého člověka.

 

Funkce Quadpacer a Smartimer navíc pomáhají rovnoměrně vyčistit celá ústa a dodržet doporučovanou dobu čištění dvě minuty. Kartáček je možné nabít v přiloženém skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí, který slouží nejen k nabíjení, ale je určen i pro výplach úst po vyčištění zubů. Součástí balení je praktické cestovní pouzdro se standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách. Baterie při standardním používání 2 x 2 min. denně vydrží nabitá 3 týdny.

 

Nový Philips Sonicare DiamondClean Pink (HX9362) koupíte v prodejnách Profimed, na www.shop.sonicare.philips.cz nebo www.alza.cz. za zhruba 5599 Kč.

PHILIPS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firemní články

Dokonalý zvuk s novými soundbary od Philips Fidelio
Philips TV novým televizorem OLED+935 znovu zvyšuje laťku výkonnosti
Chcete mít styl? OneBlade Vám doladí tvář i tělo
Jarní úklid: zatočte s prachem a pyly a osvěžte oblečení i podsedáky na balkon
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček, se kterým je čištění zubů s výměnnými hlavicemi tak jednoduché
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček s mobilní aplikací, který nesmí chybět ve Vaši koupelně
Nová televize Philips 8503 má ideální dispozice pro sledování mistrovských zápasů
Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!
Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige
Objevte Philips Lumea Prestige a užívejte si hladké pokožky bez chloupků
Zjednodušte si mezizubní hygienu s Philips Sonicare AirFloss Ultra!
Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean
OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA
PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ „RŮŽOVÁ“ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU
PROFESIONÁLNÍ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ SE SADAMI PHILIPS ZOOM
DOKONALÝ ÚSMĚV S NOVINKOU NA BĚLENÍ ZUBŮ PHILIPS ZOOM!
PHILIPS ZOOM: O 6 ODSTÍNŮ BĚLEJŠÍ ZUBY ZA NECELOU HODINU
Official Press Release PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO ŽEHLENÍ

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

PHILIPS

Soutěže společnosti