Pohodová atmosféra s kreativním duchem vládne v ateliéru ŠUM

31. Srpen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15101

Často na Luxusu píšeme o různých možnostech relaxace – masážemi počínaje, návštěvou kosmetického salonu konče – ale mnozí z nás rádi relaxují u tvůrčí činnosti. Já jsem si zamilovala keramiku, u níž člověk zapomene na starosti všedního dne a zároveň z takové chvíle pro sebe vznikne něco milého, co udělá radost mně nebo obdarovaným.

 

Pokud jste keramikou nedotčeni a chcete s ní začít pracovat, nebo pokud jste pokročilí keramici a rádi se seznamujete s množstvím možností, které skýtá, zavítejte do pražského ateliéru ŠUM. Učí zde kvalitní lektoři, kteří vás do tajů tohoto umění rádi zasvětí.

Tento výtvarný ateliér byl založen před 24 lety a jeho výtvarné kurzy jsou akreditované MŠMT. Vládne zde pohodová, rodinná atmosféra s blízkým a individuálním přístupem ke klientům. Nabízí zde kurzy pro naprosté začátečníky, pro pokročilé, ale i pro děti.

Výtvarné kurzy zde probíhají celý den. Dopoledne je věnováno dětem ze školek a seniorům, odpoledne dětem školním, večer patří kurzům pro dospělé. Ty začínají kolem 17. hodiny a trvají až do noci, kdy zde dohání, co mohou studenti či žáci připravující se na talentové zkoušky. O víkendech sem můžete zajít na víkendové dílny. Čas od času jsou dílka, která v ŠUMU vznikla, vystavována na různých místech naší vlasti.

Skvělé je, že jde jednotlivé kurzy u ŠUMU mezi sebou kombinovat. Pokud na nějakou lekci nemůžete dojít, je možné si danou lekci nahradit.  Nabídka kurzů je obšírná. Naučit se tu můžete (kromě již zmíněného) kaligrafii, vitrážím, tvorbě šperků, enkaustice či plstění. Pokud vám tyto obory nejsou blízké, zapřemýšlejte, zda by dárkový voucher s kurzem ateliéru ŠUM nepotěšil nějakého vašeho blízkého.

Galerie