Poznejte zelenou oázu v centru Prahy díky Mosaic House Design Hotelu

20. Listopad 2020

Milujete přírodu, klid a zelenou barvu, ale také nechcete opustit velkoměsto? Ano, zní to možná šíleně, ale i to je možné. Jen malý kousek od nábřeží Vltavy totiž naleznete zelenou oázu tvořící příjemné ubytování v centru Prahy – čtyřhvězdičkový superior městský designový hotel Mosaic House Design Hotel, který potěší každého, kdo miluje přírodu a zároveň chce relaxovat v pohodlném a útulném prostředí. A právě o tomto hotelu si dnes řekneme něco víc.

Čtyřhvězdičkový soukromý Mosaic House Design Hotel se stává úžasným místem pro odpočinek, kde můžete zrelaxovat po náročném dni – a to ať už po pracovním či turistickém, kdy poznáváte památky úžasné Prahy.

Mosaic House Design Hotel se stává doslova zelenou oázou v centru velkoměsta – jedná se o udržitelný ekologický hotel, který se snaží dbát na zdraví našeho prostředí. To ale nic nemění na jeho kvalitních službách. Vybírat si budete moci ze spousty luxusně vybavených pokojů počínaje standardními pro dva až po superior pokoje s balkónem, na kterém samozřejmě nesmí chybět dostatek zeleně.

Romantiku prožijete díky dvěma penthousům, z nichž je výhled přes střechy až na Pražský hrad, což je právě to, co si zamilujete. Hotel samozřejmě rád ubytuje celou Vaši rodinu nebo skupinku přátel v luxusních apartmánech MOOo Downtown nacházející se hned vedle hotelu.

Na rekonstrukci hotelu a jeho pokojů se podílela přední světová i česká architektonická studia jako třeba rakouský Unykat Interior Design, švýcarský Atelier oï či tuzemské studio Czech Hans Design. Na každém pokoji naleznete minibar, chytrou televizi, vysokorychlostní připojení k bezdrátové síti WiFi a klimatizaci.

Zelenou iniciativu přináší hotel především díky systému šedé vody s rekuperací tepla, solárními panely, systémem úsporného osvětlení, elektřinou původem z obnovitelných zdrojů a nulovou emisí CO2. Mosaic House Design Hotel je připraven i na elektromobily, a proto je pro ně zde přístupna nabíječka, kterou již dnes ocení spousta řidičů.

V hotelu pro umocnění Vaší relaxace nechybí ani privátní wellness, ve kterém můžete využít soukromé spa, včetně whirpoolu a masáží. Hotel je vhodný i pro pořádání menších školení či malých konferencí, které mohou uvítat až 30 osob. V případě chuti navštivte i kavárnu Café Mosaic s knihovnou a krásnou venkovní zahrádkou či asijskou restauraci QQ Asian Kitchen.

Poznejte zelenou oázu a ekologicky šetrný hotel i Vy sami a navštivte hotel Mosaic House Design Hotel!

MOSAIC HOUSE DESIGN HOTEL

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže