NEWS & ARTICLES

Prague Candy Festival se letos koná 12. a 13. května

ARTICLE BY

Blíží se nejsladší festival roku. Třetí ročník Prague Candy Festivalu se bude konat ve dnech 12. – 13. 5. 2018 od 10h v areálu pražské Pragovky (Kolbenova 34, Praha 9, 190 00). Předpokládané ukončení je kolem 19h. Festival je především určen pro milovníky sladkostí, v nabídce totiž budou čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, vegan a raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, lahodné nápoje, dobré víno, báječná káva a spousta dalších dobrot. Samozřejmostí je bezbariérový vstup do všech prostor.

Letos, na třetím ročníku Prague Candy Festivalu, se dočkáme mnohých novinek. Již samotné místo konání akce je netradiční. Pražská Pragovka má svoji originální historii, vyzařuje tu Genius loci, jehož atmosféru podtrhuje industriální styl. Na místo se sjede více než čtyřicítka vystavovatelů, kteří využijí venkovní i vnitřní prostor, na své si přijdou i děti a vše bude doprovázet bohatý program.

Mezi další novinky patří festivalová měna – kendík. Ke vstupence zakoupené v předprodeji i na místě obdrží každý návštěvník čip nabitý na 10 kendíků. 1 kendík odpovídá hodnotě 20 Kč a lze s ním platit u libovolných stánků nebo je dobíjet u několika platebních míst v areálu. Vstupenka zakoupená v předprodeji (za 350 Kč) i na místě (za 400 Kč) platí po oba dny, návštěvníci tedy mohou prostor opustit a zase se vrátit, aniž by platili opětovně. Na místě se bude také losovat tombola, přičemž každý návštěvník obdrží 1 lístek. Tombola se bude během víkendu vyhlašovat celkem šestkrát.

Moderování Prague Candy Festivalu se ujme Tomáš Horák z Rádia City. Po celý víkend se návštěvíci budou moci účastnit workshopů a jiné zábavy v rámci doprovodného programu. Festival tedy nebude jen o sladkostech, ale hlavně o zkoušení nových produktů, o životním stylu, o nových zážitcích a o pohodové atmosféře, která umožní návštěvníkům všech věkových kategorií prožít nejsladší víkend svého života. Více informací o akci najdete na webových stránkách, na Facebooku, na Instagramu a na portálu předprodeje vstupenek.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Prague Candy Festival
732 150 837
praguecandyfestival@gmail.com
Rybná 716/24, Praha

Firemní články

Milovníci sladkostí, těšte se! Prague candy festival se koná již 8. dubna

29.3.2017

Patříte-li mezi milovníky sladkého, určitě byste měli zavítat na Prague candy festival. Letošní ročník je již druhý v pořadí. Koná se 8. dubna v pražském Hotelu Pyramida, a to od 12 do 19 hodin.

Ráj sladkostí Prague candy festival se povedl na výbornou

26.4.2017

Prague candy festival je unikátní akce milovníky sladkostí ve všech podobách. Festival se letos konal 8. dubna v pražském Hotelu Pyramida. Originální vystavovatelé zde představovali to nejlepší ze svých produktů.

Prague Candy Festival se letos koná 12. a 13. května

3.5.2018

Blíží se nejsladší festival roku. Třetí ročník Prague Candy Festivalu se bude konat ve dnech 12. – 13. 5. 2018 od 10h v areálu pražské Pragovky (Kolbenova 34, Praha 9, 190 00). Předpokládané ukončení je kolem 19h.