Prague Harley Days 2019

H-D
Začátek akce
05. 07. 2019 09:00
Konec akce
06. 07. 2019 23:00
Místo konání
Výstaviště Holešovice,U Výstaviště 67, Praha 7
Přejít na Web
Cena vstupenek
Dress Code

Přijeď slavit svobodu na dvou kolech a připomeň si atmosféru oslav 115 let H-D v Praze!

Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce tvého stroje. Přijeď slavit svobodu na dvou kolech a zažij atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa.

Uvidíš kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Otestuješ na vlastní kůži nejnovější modely H-D. Potkáš spousty stejně naladěných riderů z různých koutů světa. A to vše při skvělé muzice a u dobrého jídla a pití.

Zažij znovu atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa. Spojení ikonického místa a strojů přilákalo v roce 2018 přes 110 000 lidí z celého světa. Spanilá jízda stovek motocyklů historickým centrem matičky Prahy? Dechberoucí.

Kromě spanilé jízdy a vyjížděk po malebném okolí Prahy se můžeš těšit i na adrenalinové a kaskadérské showvýstavy historických a custom motocyklů od těch nejlepších designérů, řadu soutěží a výzev pro ridery… Na vlastní kůži otestuješ nejnovější modely H-D a hlavně potkáš tisíce stejně naladěných riderů z různých koutů světa. A to vše při skvělé muzice a u dobrého jídla a pití…

Fotogalerie