Překonejte svůj strach a naučte se anglicky s English Hacker

15. Červen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15123

Jste úplný začátečník a chcete se naučit mluvit plynně anglicky? Anebo vás postihl osud, který se stává většině studentů, a nedokázali jste ze školy angličtinu tak dobře pochopit a nyní se ji bojíte ovládat a máte strach z mluvení? Tak právě toto je osud, který potkal velkou spoustu lidí. Ale rozhodně se není za co stydět, důležité je jen sebrat odhodlání a zkusit se naučit angličtinu tak trochu jinak. A v tom vám dokonale pomůže projekt English Hacker, jehož autorkou je Markéta Růžičková.

Majitelka English Hacker Markéta Růžičková přesně ví, o čem mluvíte. Stalo se jí totiž to stejné, co většině lidí. Ze školy se nikdy nenaučila angličtinu tak, jak by měla, a když měla někde v cizině začít mluvit, musela se k tomu 10 minut odhodlávat. Pokud cítíte, že jste se dostali do úplně stejného úskalí, neobávejte se a nechte si pomoct od Markéty v English Hacker!

Angličtina je krásný jazyk

Markéta tvrdí, že je angličtina velmi krásný jazyk, bez kterého už se dnes zkrátka neobejdeme. A v tom tkví pravda, zkuste jet někam do ciziny bez toho, aniž byste jazyk uměli. Anebo zkuste najít práci, ve které není angličtina potřebná. Umět tento jazyk je již zkrátka základ, ale přesto jej spousta lidí ze škol nechápe. A vězte, že v tom opravdu nejste sami.

Pokud jste úplnými začátečníky, anebo se zkrátka nedokážete posunout dál, je pro vás ideální online kurz angličtiny pro začátečníky. Markéta vám zde pomůže s angličtinou pěkně od začátku a naučí vás vše proto, abyste se nebáli základní komunikace. Jestliže jste již s angličtinou seznámeni, velkou její část umíte, ale jen byste ji chtěli posunout na vyšší úroveň, či se více „rozmluvit“, je pro vás ideální prohlubovací kurz pro pokročilejší studenty angličtiny

Angličtina je přece krásný jazyk, který vám rozšíří obzory. Vyzkoušeno za vás. Moc ráda vám ukážu, že se cizí jazyky můžete učit i jinak, efektivně a zábavně,“ dodává na závěr Markéta.

Galerie