Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige

Redakce
24. Leden 2018
Není to tak dlouho, co jsme Vás informovali o vcelku jedinečném produktu společnosti Philips s názvem Lumea Prestige. Tato novinka, která využívá světelnou technologii IPL, slouží k odstraňování nežádoucích chloupků v nejrůznějších částech těla. A jak že funguje? Přístroj vysílá jemné světelné pulzy, které bezpečně přeruší cyklus růstu chloupků. Výsledkem je až 92% redukce chloupků po pouhých 3 ošetřeních.Tuto technologii používají specializované kosmetické salony již dvě desetiletí. Ne každý však má čas tyto salony pravidelně navštěvovat. Právě pro ně je určen přístroj Philips Lumea Prestige, který zbaví tělo chloupků v klidu domova.

Naše redaktorky měly tu možnost Philips Lumea Prestige vyzkoušet a jejich postřehy Vám nyní přinášíme...Přístroj je poměrně lehký a dobře se drží. Jsou k němu dodávány unikátně tvarované nástavce pro jednotlivé části těla – obličej, tělo, oblast bikin a podpaží. Manipulace a ovládání je jednoduché, hlavně díky inteligentnímu senzoru SmartSkin, který doporučí to nejlepší nastavení pro odstín vaší pokožky. Před použitím přístroje je nutné se oholit, abyste si chloupky nespálili. Výrobce slibuje, že funguje na chloupky od přirozeně tmavé blond, přes hnědou až po černou barvu a je vhodný pro pokožku od velmi světlé až po tmavě hnědou barvu. Našim redaktorkám se však zdá, že výsledky jsou znatelnější u tmavších a hlavně hrubších chloupků, například v oblasti lýtek. Bohužel, stejně jako u ostatních IPL jej nemohou používat lidé s šedými, bílými, zrzavými a velmi světlými chloupky a lidé s tmavší pletí.

Použití přístroje na nohy je poměrně zdlouhavé, ale rozhodně srovnatelné s tím, když nohy depilujete. Doba ošetření jednoho lýtka je okolo 7 minut, ale čím více Philips Lumea Prestige používáte, tím se samozřejmě zkracuje. Nicméně čas strávený nad „problikáváním“ se skutečně vyplatí. Již po třech použitích jsou chloupky znatelně řidší, na některých místech téměř vymizí. Znatelné výsledky jsou nejdříve vidět v oblasti lýtek. V obličeji nebo v tříslech se dostaví o něco déle. Rozhodně je dobré začít používat Philips Lumea Prestige v podzimních a zimních měsících, kdy pokožka netrpí slunečními paprsky.

Ze začátku je vhodné provádět 4-5 ošetření jednou za 2 týdny. Po tomto období nemusí žena řešit chloupky až 8 týdnů. Philips Lumea mohou používat také muži, není však vhodný pro těhotné. Nutno ale podotknout, že pokud otěhotníte po tom, co jste Lumeu již několikrát použily, vystačíte si v těhotenství pouze s holítkem. Philips Lumea Prestige rozhodně doporučujeme pro všechny ženy, které se musí velmi často holit. I když je jeho použití na některých partiích zdlouhavější, z dlouhodobého hlediska se rozhodně vyplatí!

PHILIPS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Firemní články

Dokonalý zvuk s novými soundbary od Philips Fidelio
Philips TV novým televizorem OLED+935 znovu zvyšuje laťku výkonnosti
Chcete mít styl? OneBlade Vám doladí tvář i tělo
Jarní úklid: zatočte s prachem a pyly a osvěžte oblečení i podsedáky na balkon
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček, se kterým je čištění zubů s výměnnými hlavicemi tak jednoduché
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček s mobilní aplikací, který nesmí chybět ve Vaši koupelně
Nová televize Philips 8503 má ideální dispozice pro sledování mistrovských zápasů
Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!
Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige
Objevte Philips Lumea Prestige a užívejte si hladké pokožky bez chloupků
Zjednodušte si mezizubní hygienu s Philips Sonicare AirFloss Ultra!
Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean
OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA
PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ „RŮŽOVÁ“ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU
PROFESIONÁLNÍ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ SE SADAMI PHILIPS ZOOM
DOKONALÝ ÚSMĚV S NOVINKOU NA BĚLENÍ ZUBŮ PHILIPS ZOOM!
PHILIPS ZOOM: O 6 ODSTÍNŮ BĚLEJŠÍ ZUBY ZA NECELOU HODINU
Official Press Release PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO ŽEHLENÍ

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

PHILIPS

Soutěže společnosti