Produkt B21 Renaissance dokáže skvěle oživit Váš mladistvý vzhled

16. Říjen 2020

Každý chceme být krásnější a především i mladší – jak toho ale můžeme docílit? Již v roce 1968 to bylo možné díky speciálnímu krému B21 – ten se proslavil hlavně tím, že se jednalo o úplně první výrobek, u kterého byl vědecky prokázán jeho anti-aging efekt. A o 50 let později se díky odborným znalostem Orlane Laboratories můžeme těšit z nového krému B21 Renaissance, který se opět stejně dokonale postará o mladistvý vzhled naší pokožky.

Krém B21 Renaissance spatřil světlo světa díky nejmodernějšímu výzkumu, který byl prováděn ve výzkumných centrech společnosti Orlane v Japonsku a Itálii. Má jemnou a bohatou texturu, je lehce parfémovaným snadno se vstřebává do pokožky a zanechává příjemný pocit po celý den.

Novinka na trhu, inovovaný anti-aging elixír, napomáhá reaktivovat protein dlouhověkosti, a díky tomu obnovit mladistvý vzhled pokožky. Podstata této luxusní receptury spočívá v objevení nové, zcela výjimečné přísady. A tou je Chios Crystal Oil, který se získává z krystalků – neboli „slz“ – produkovaných stromy, jež rostou pouze na řeckém ostrově Chios. Látka, která se pyšní mimořádnou schopností stimulovat syntézu proteinu mládí, byla objevena teprve nedávno, během výzkumů prováděných na genetice stoletých lidí, a je známá pod názvem Klotho (což je odvozeno od jména řecké bohyně osudu, jejímž úkolem bylo „spřádat nit života“).

Zvýšením produkce proteinu Klotho dochází k obnově samo-regenerační schopnosti epidermálních buněk a jejich mladistvé vitality. Chios Crystal Oil navíc dokáže zlepšit biologickou prostupnost a účinnost 21 aminokyselin obsažených v komplexu B21.

Komplex B21 se skládá z 21 esenciálních aminokyselin získaných extrakcí z kmenových buněk kosatce bledého, které jsou nepostradatelné pro regeneraci pokožky. Ty taktéž aktivují tvorbu kolagenu a elastinu, jež jsou zase nezbytné pro obnovení struktury a hustoty pokožky, její tonizaci a vyhlazení vrásek. V neposlední řadě krém obsahuje částečky modrého safíru, bohatého na stopové prvky, který funguje jako antioxidační bariéra a chrání jemnou pokožku obličeje před negativními vlivy stresu.

Taktéž byla představena ambasadorka značky Orlane pro český a slovenský trh, herečka Tereza Kostková. Ta uvádí: „Je mi ctí být tváří skvělé značky, která pochází z mekky stylu a šarmu, z Paříže. Navíc značky, která svými výzkumy a inovacemi dodává ženám dokonalé přípravky pro péči o pleť. Takže milé ženy, pokud hledáte produkt v oblasti anti-age, inovace B21 je přesně to, co musíte mít. Jednou z tajných ingrediencí krému je totiž bezesporu francouzský šarm. A toho není nikdy dost.“

Orlane

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže