PROŽIJTE SE SUPRAPHONLINE.CZ LÉTO PLNÉ HUDBY

Redakce
05. Srpen 2014
Čtenost článku je: 13814 [?]

Léto a hudba k sobě neodmyslitelně patří. Suprophonline.cz si pro vás připravil výběr těch nejlepších nahrávek z úplných začátků českého hudebního průmyslu a také domácí i zahraniční novinky v žánrech populární hudba, klasická hudba a mluvené slovo. To vše naleznete již 3 roky v dobře zásobené digitální prodejně Supraohonline.cz. 

Supraphonline.cz byl vůbec prvním internetovým obchodem v České republice, jenž vedle klasického MP3 formátu nabídl veškerý sortiment i v bezdrátovém komprimačním formátu FLAC, jenž poskytuje kvalitu záznamu srovnatelnou s kvalitou na CD nosičích. Při zakoupení nahrávky ve formátu FLAC dostanete formát MP3 zdarma. To pak můžete využít v přenosných zařízeních. Nahrávky jsou prodávány i s informačními digitálními booklety ve formátu PDF. Stahování zakoupeného obsahu není nikterak časově ani jinak omezeno.  Na stránkách dále naleznete i podrobné informace o autorech, hudebnících a všech, jež se na nahrávce podíleli. Nechybí zde ani zvuková ukázka v délce 30 sekund a optický náhled na nahrávku.

K nakupování je potřebná předchozí registrace anebo přihlášení. Učinit tak můžete i prostřednictvím účtů na Facebooku anebo Googlu. 

www.supraphonline.cz

SUPRAPHON a. s.

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže