Prozkoumejte krásu Chateau Mcely společně s Co-Founder & Marketing specialistkou Evou Plchovou

02. Červenec 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 01. 08. 2024

Eva Plchová pracuje pro Chateau Mcely již 19. rokem. Společně s majiteli zámku, Inéz a Jamesem Cusumano a svým manželem Vlastimilem, který je ředitelem hotelu, otevírala brány prvním hostům. Z počátku měla na starosti marketing, sales a houskeeping. S růstem společnosti se již řadu let věnuje prioritně marketingu a PR. Vystudovala Vysokou školu hotelovou a cestovnímu ruchu se věnuje již od střední školy. Má dceru Annu a syna Šimona a společně se se svým manželem žijí v Poděbradech. Miluje jógu a hru na klavír.

Chateau Mcely je známý pro své krásné prostředí a špičkové služby. Jaké novinky a speciální nabídky připravujete na letošní letní sezónu?

Každý rok připravujeme bohatý kalendář akcí, který doplňuje naše služby. Většina z těchto akcí je připravena pro hosty zdarma. Nyní nás čeká sváteční Chamapgne Time od 4. do 6. července. Vše doplní letní kina v parku a snídaně s klavírem. Z novinek jsme právě představili dva krásné fashion kousky z naší nově vznikající kolekce Mystic Birds a to exkluzivní pyžama a kimona z originální vlastní lásky s ptáčky dle návrhu Inéz Cusumano, spoluzakladatelky Chateau Mcely. Od června jsme se také nově spojili s pražským hotelem Four Seasons, kde je jeden terapeutický apartmán v designu těchto ptáčků a nabízí se zde masáže s naší kosmetikou Mcely Bouquet, kterou je možné zde i zakoupit, a dokonce zde naleznete i naše nová kimona a pyžama. Z tohoto partnerství máme velkou radost.

Letní klub u jezírka zní jako skvělý nápad. Můžete nám přiblížit, co všechno tento klub nabízí a jaké aktivity mohou hosté očekávat?

Letní klub nabízí zejména osvěžení, odpočinek a naši péči. Lze si zaplavat v čistě přírodním jezírku, který je propojen s prázdninovým Mcely Summer Club powered by DSQUARED2 uprostřed parku a okolních lesů. Hosté si mohou užít péči beach girl v nové kolekce DSQUARED2, která připraví lehátko, naklepe polštář i ručník a naservíruje osvěžující drink či další drobné občerstvení.

Jaké wellness procedury a relaxační aktivity jsou v Chateau Mcely nejvíce oblíbené během léta?

Přes léto nabízíme limitovanou masáž na 90 minut s názvem Beach Body. Jedná se o celotělový šalvějový peeling z himalájské soli, který zbaví tělo nečistot a odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk. V průběhu detoxikačního působení peelingu si užijete antistresovou masáž hlavy a obličeje, která zbaví tělo přebytečného napětí. Po peelingu se pak můžete těšit na hydratační masáž celé pokožky výživným meduňkovým balzámem z bambuckého másla a vzácných esenciálních olejů. Vaše pokožka bude jemná, krásná, připravená do plavek.

Můžete nám říci více o gastronomických zážitcích, které Chateau Mcely nabízí během letní sezóny? Máte nějaké speciální letní menu nebo tematické večery?

Momentálně je v nabídce a la carte menu připravené s ohledem na letní sezónu. Mohu doporučit letní dezert Sedmikráskovou zmrzlinu s kandovanou kůrou z bio pomerančů a čokoládovým krémem s pomerančovým koňakem. Připravujeme na 13. července také letní barbecue s šéfkuchařem Honzou Štěrbou a přes léto je krásným zážitkem snídaně v altánku uprostřed parku jen pro dva či třeba pro rodinu.

Jak se snažíte přizpůsobit nabídku služeb aktuálním trendům a požadavkům moderních návštěvníků?

Neustále sledujeme zahraniční prestižní hotely, majitelé vozí inspiraci ze svých krásných dovolených, připravujeme bohatý bezplatný program po celý rok a přicházíme stále s něčím novým.

Chateau Mcely je často vyhledávaným místem pro svatby a oslavy. Jaké jsou vaše tipy pro perfektní letní svatbu v tomto krásném prostředí?

Hlavně si to maximálně užít a všechnu organizaci a přípravy přenechat našim svatebním koordinátorkám, které rády se vším poradí a mají již spousty zkušeností, jak vše udělat co nejlépe a nejefektivněji. Oblíbené jsou obřady v parku a nově také vizualizace svateb v kresbách.

Jaké jsou vaše plány a vize do budoucna pro Chateau Mcely? Chystáte nějaké další rozšíření či nové projekty?

My neustále něco nového tvoříme. Nyní je to kolekce Mcely Birds, která bude ještě pokračovat dalšími kousky. Chystáme i novinky v kosmetice a proces drobných oprav, vylepšení je nekonečný a neustálý.

Jaký význam má pro vás osobně práce v Chateau Mcely a co vás nejvíce motivuje k tomu, abyste neustále zlepšovali služby pro vaše hosty?

Jednoznačně práce v týmu milých kolegů, kteří vyznávají podobné životní hodnoty, jaká já. Symbolicky to vyjadřuje služba s láskou, o kterou se všichni snažíme. Seminářem se stejným názvem prochází všichni noví členové týmu. Ti, kteří se s tímto přístupem ztotožní, pak s námi zůstávají. Mnozí z nás jsme na zámku již opravdu hodně let, náš skalní tým často od otevření v roce 2006.

Jaké jsou vaše oblíbené aktivity a místa v Chateau Mcely, které byste doporučila každému návštěvníkovi?

Určitě masáže a terapie v našem MCELY BOUQUET SPA, kde používáme výhradně naši vlastní ručně míchanou čistě přírodní kosmetiku. Nyní v létě odpočinek u jezírka a v našem letním klubu. Z okolí velmi ráda doporučuji Jabkenickou oboru, kde je nádherná příroda, a navíc propojení s hudbou. V Jabkenických žil a komponoval v závěru života Bedřich Smetana a je zde možné navštívit i myslivnu, kde žil u své dcery. Jsem milovníkem hudby, sama hraji na klavír od svých 6 let, a tak tento kulturní přesah vnímám jako velmi inspirativní. Letos na jaře jsme s hosty slavili krásné výročí 200 let od narození tohoto skladatele. Naše dvorní klavíristka Maruška pro nás nacvičila nádherný repertoár, který několik hodin v kuse hrála našim hostům.

Co pro vás znamená luxus?

Zdraví a lásku ve všech podobách. Pokud se bavíme o hotelovém luxusu, pak laskavý a profesionální servis, bez kterého může být daný hotel ze zlata, ale nikdy toto místo nenaplní očekávaný zážitek.

Děkujeme za rozhovor

Galerie

Rozhovory

CHATEAU MCELY
CHATEAU MCELY