PRSTEN BVLGARI B.ZERO1

BVLGARI B.ZERO1
Redakce
04. Únor 2016
Čtenost článku je: 16357 [?]

Již od roku 1884 je společnost Bulgari, sídlící v Římě, symbolem převratné revoluce ve světě šperkařství. Zabývá se výrobou exkluzivních klenotů a širokou nabídkou luxusního zboží a služeb. Díky inovacím a zcela novému přístupu k designu se stala Bulgari významnou značkou.

BVLGARI B.ZERO1

BVLGARI B.ZERO1

Rok 1999 si s příchodem nového milénia žádal upomínkový prsten, tehdy byly představeny tři návrhy. Byl pojmenován B.zero1, kde „B“ je prvním písmenem jména Bulgari a zero.1 symbolizuje nekonečný začátek.

Existovaly však ještě dva další návrhy, které nemohou být zapomenuty. Prototyp 2 snoubil kombinaci bílého, žlutého a růžového zlata. I když neodpovídal představám prstenu v roce 1999, byl ale neobyčejně nádherný. Třetí prototyp byl navíc inspirací pevným náramkům.

BVLGARI B.ZERO1

BVLGARI B.ZERO1

Dnes ovšem přichází ta pravá chvíle a B.zero1 perfect mistake se odhaluje světu.

BVLGARI B.ZERO1

BVLGARI B.ZERO1

B.zero1 perfect mistake prsten – odvážný počin, jenž začne novou kapitolu už tak revoluční kolekce. Ikonická B.zero1 spirála se nyní obtáčí v kombinaci růžového, bílého a žlutého zlata. Tento nový prsten se představuje ve variantě ze dvou druhů zlata, bílého a růžového, spolu dvěma drobnými náhrdelníky a novými pevnými náramky.

Galerie

BVLGARI B.ZERO1
BVLGARI B.ZERO1
BVLGARI B.ZERO1