PUMA a The Weeknd představují novinky kolekce PUMA x XO

Redakce
26. Říjen 2017
Čtenost článku je: 12455 [?]
Kolekce PUMA x XO měla svůj debut v srpnu letošního roku v Las Vegas. Nyní společnost PUMA a Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd představují z této kolekce nové produkty. Boty PUMA x XO Parallel tak nově doplňují stylové, olivově zelené tenisky a řada oblečení a doplňků, které dostaly název "Deluxe Denim".

Pokud jste zavítali na světové turné zpěváka The Weekend - Legend of the Fall World Concert Tour, mohli jste na něm vidět skvělé džínové kousky. Máme pro Vás dobrou zprávu – již brzy se jich dočkáte také Vy! Kolekce PUMA x XO odráží raperův osobitý styl, který je doplněný o sportovně laděný design značky PUMA.

Všechny kousky v této denim kolekci spojuje potrhaný vzhled a oversized tvary, jež jsou inspirované streetwearovou módou. Absolutně jedinečná je například džínová bunda PUMA x XO Denim Jacket s roztřepenými detaily na přední i zadní straně.

Neméně zajímavé je džínové sako PUMA x XO Denim Kimono, mikina s kapucí PUMA x XO Hoodie a kalhoty PUMA x XO Denim Pants s nízko posazenými kapsami a sedem. Aby byl Váš look bezchybný, doplňte jej taškou PUMA x XO Denim Duffle a kšiltovkou Denim Cap.

Celou kolekci uzavírají již zmíněné kožené kotníkové tenisky PUMA x XO Parallel v olivově zelené barvě. Jejich design odkazuje na praktický a funkční vojenský styl. Boty jsou nejen stylové, ale také praktické a velmi pohodlné. Mají totiž hladkou gumovou mezipodešev, která je vybavena technologií odpružení IGNITE.

Kolekce je v ČR dostupná od 26. října 2017 speciálně ve Footshopu.

PUMA