Restaurace Rickshaw v hotelu Corinthia Praha nabízí nové menu inspirované asijskou kuchyní

Kung Makham
Redakce Luxus.cz
09. Květen 2019

Milovníci asijské kuchyně by v nejbližší době měli zajít do restaurace Rickshaw, která se nachází v prostorách 5* hotelu Corinthia Praha. Pro své hosty si totiž připravila zcela nové menu. A mají se, jako vždy, na co těšit. Restaurace Rickshaw  je proslulá nejen vynikající kuchyní, ale také svojí jedinečnou atmosférou a osobním servisem.

Kai Samoon Prai

Kai Samoon Prai

Restaurace nabízí především pokrmy z Thajska a Laosu. V novém menu se tak mohou hosté těšit na takové thajské speciality jako je Chu-Chi Ped (pečená kachní prsa s červenou kari omáčkou a kokosovým mlékem) či Kung Makham (grilované krevetky Jumbo, tamarindová omáčka, smažená cibule). V nabídce však najdete i tradiční asijská jídla, tolik oblíbené Phad Thai nebo polévku Tom Yum. K jídlu si můžete dopřát i koktejly ze saké nebo osvěžující thajské pivo.

Rickshaw restaurant

Rickshaw restaurant

Všechny pokrmy jsou připraveny kuchaři z Asie, především z Laosu, kteří dbají na čerstvost, kvalitu surovin a tradiční zpracování asijských jídel. Zajděte se svými blízkými do restaurace Rickshaw! Je to místo, kde si můžete vychutnat autentická asijská jídla v příjemném prostředí.

CORINTHIA HOTEL PRAGUE