Užijte si klidnou a pohodovou dovolenou v hotelu Corinthia

18. Září 2019

Hotel Corinthia Prague se nachází téměř v centru Prahy nedaleko historické části Vyšehrad. Funguje již od roku 1988 a za tu dobu získal spousty cenných zkušeností, díky kterým stále zlepšuje vše, co jde, aby jejich zákazníci byli nanejvýše spokojeni.

V prostředí hotelu se nachází i Apollo Day Spa, které Vám nabízí výjimečnou relaxaci s tím nejlepším možným zážitkem. SPA nabízí sauny, parní sauny a menší bazének, určený k příjemnému zchlazení, po využití saun. Všechny prostory SPA jsou odděleny zvlášť pro pány a dámy. Kromě toho si můžete vychutnat krásný výhled na Prahu, při kterém se můžete koupat v bazéně, jež se nachází ve 26. patře.

Pokud místo relaxace preferujete pohyb, určitě využijete moderní posilovnu. Mimoto si můžete užít péči v salónu krásy, kde se o Vás postarají ti nejlepší profesionálové.

Ve SPA si můžete vychutnat i širokou škálu masáží. Je možné si vybrat z osmi různých druhů, mezi které můžeme zařadit masáž lávovými kameny či speciální a jedinečnou Apollo masáž, kdy experti kombinují ty nejlepší možné techniky, aby proběhla relaxace co neúčinněji.

V nabídce hotel nabízí i různé procedury, které se vztahují k péči o Váš obličej, nabízí spousty specializovaných procedur, ve kterých naleznete program proti stárnutí, který zredukuje vrásky, dále ošetření proti mastné a smíšené pleti a spousty dalšího. Vyzkoušejte i možnost manikúry či pedikúry, kdy si můžete sami vybrat, zda chcete, aby se jednalo o rychlou proceduru, nebo se chcete spíše nechat dlouho rozmazlovat.

Svůj den můžete završit ve specializovaném kadeřnickém salonu, kde si s Vámi ti nejzkušenější specialisté vyhrají dle moderních trendů a Vašich představ, a ještě Vás k tomu nalíčí tak, abyste vypadala jako princezna. Vlasové studium mohou navštívit i Vaše děti, tudíž se je nebojte vzít s sebou.

Do SPA a do kadeřnictví mohou zavítat i hosté, kteří nejsou v hotelu ubytovaní.