Roberto Coin a jeho svůdná kolekce CLASSIQUE PARISIENNE

Redakce Luxus.cz
04. Únor 2019

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu. Už od roku 1977 věnuje benátský návrhář šperků Roberto Coin svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici.

Hledajíc nové zdroje a inspiraci, každé jednotlivé dílo Roberta Coina je výsledkem vzrušující cesty kulturami a jejich vlivy, přírody a krajiny se zkušeností výjimečné rovnováhy mezi minulostí a budoucností. Každý šperk vypráví jiný příběh, příběh schovávající se v neomylně vábivé jedinečnosti a stylu identity.

Jeho šperky jsou skutečným  vesmírem miniaturních uměleckých děl, které přicházejí, aby žily díky schopnostem klenotníků, každý nazdoben s famózním rubínem a příběhem vyprávěným celému světu. Každý šperk Roberta Coina obsahuje typický rubín. Rubín symbolizuje mír, prosperitu a štěstí, což je zvláštním darem tohoto návrháře každému jeho nositeli.

 

 

Kolekce CLASSIQUE PARISIENNE, zahrnující zejména naušnice, je podstatou uměleckého minimalismu a ženskosti . Jedná se o moderní úpravy klasického pojetí. Každý kus této kolekce má svůj vlastní unikátní vzor, který byl inspirován základními geometrickými tvary.  

Přímé linie a smyslné oblouky vyložené hojností zlata s usazením v záři diamantů.  Geometrie ještě nikdy nebyla více smyslná než v této kolekci, kde méně znamená více.

 

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže