Savoy Westend: perla moderního lázeňství a tradiční balneologie

Redakce Luxus.cz
24. Červen 2019
Čtenost článku je: [?]

Pokud se chystáte vyrazit na víkend do Karlových Varů, ať už na wellness, za kulturou nebo za výlety do přírody, tak si neváhejte zarezervovat ubytování v překrásném resortu SavoyWestend, který je považován za jeden z nejkrásnějších architektonických komplexů v Evropě. Hotel se nachází v elitní části Karlových Varů a je v docházkové vzdálenosti od centra města a kolonád s termálními prameny.

SavoyWestend vyčnívá díky svému lázeňsko-léčebnému centru, jehož rozloha činí 3000 m2. Čeká zde na vás široká nabídka lázeňských, kosmetických i léčebných procedur. O zdraví hotelových hostů se starají odborní lékaři, kteří se specializují balneologií a jejich prioritou je poskytnout všem klientům individuální přístup a tím jim pomoci ke zlepšení jejich zdravotního stavu. Hotel jako jediný v regionu získal akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR.

Pobyt vám jistě zpříjemní i volný vstup do wellness centra, který zahrnuje fitness, bylinnou, finskou a tureckou saunu, Kneippův chodník, ochlazovací bazénky, relaxační zónu a v neposlední řadě největší privátní plavecký bazén v Karlových Varech, který má na délku obdivuhodných 25 m. K dispozici je také nově vybudovaná solná jeskyně, jejíž účinky působí pozitivně na široké spektrum zdravotních problémů.

V letních měsících můžete využít letní terasu, která je umístěna přímo nad wellness centrem a vychutnat si z ní sluneční paprsky plnými doušky nebo si můžete na nově vybudované terase u restaurace dopřát výbornou snídani a k ní šálek vaší oblíbené kávy. Díky svým prostorům a spoustě možností je SavoyWestend výborným místem pro pořádání soukromých i firemních večírků.

Během vaší návštěvy nezapomeňte navštívit nově otevřenou restauraci SavoyRoyal. Šéfkuchař Karel Barus si pro Vás připravil nové, exkluzivní menu, kterému vládnou moderní lehká jídla, plná čerstvých sezónních surovin. Ochutnat můžete například Srnčí steak s petrželovým pyré, Uzená kachní prsa, nebo Zahraní salát s krevetami. Celý večer můžete završit svěžím, ale přesto lahodným Mátovo-zázvorovým mousse.

Ať už se rozhodnete pro klasický pobyt či některý z wellness nebo léčebných programů, můžete si být jisti, že vás čekají dny plné pohody, relaxace a odpočinku. SavoyWestend Hotel je zkrátka místem, které potěší vaše zdraví, vašeho ducha, ale také vaše chuťové pohárky.

Petra Velikého 16, 360 01 Karlovy Vary, tel. +420 359 018 811, reservation@savoywestend.cz  

SAVOY WESTEND HOTEL KARLOVY VARY

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

SAVOY WESTEND HOTEL KARLOVY VARY

Soutěže společnosti