Sekera od Fiskars vám pomůže rozštípnout ta nejsilnějsí polena

Veronika Lešková
10. Srpen 2018

Fiskars je nejstarší společností ve Finsku – v roce 2014 oslavila 365. výročí svého založení. Jejich historie začíná v sedmnáctém století, kdy ve Finsku vznikla řada železáren. Společnost Fiskars byla založena v roce 1649 a dnes se pyšní titulem jednoho z nejstarších podniků v západním světě.

 

Celé generace mistrů pracovaly na zdokonalování jejich štípacích seker, abyste dokázali jediným seknutím rozštípnout i ta nejsilnější polena. Když se registrujte získáte prodloužení záruční doby na 25 let. Tato výhoda se zaručeně vyplatí. Na kvalitě a velkým výběrem druhů seker jim záleží. Proto všem, kdo svou nově zakoupenou sekeru Fiskars zaregistrují, nabízí i spoustu dalších výhod. Pro začátek vám prodlouží záruku z 10let na 25 let. Kromě toho se můžete těšit na užitečné tipy a rady. Například jak využít všechny přednosti sekery. Také na zajímavé informace o nových výrobcích.

 

Čepel seker Fiskars je speciální, vysoce kvalitní uhlíková ocel, kováno v zápustce a jednoduše se brousí. Precizně vybroušené ostří vybroušené do konvexního tvaru aby bylo méně citlivé na poškození. Povrchová úprava PTFE pro snížení tření, chrání čepel před korozí. Topůrko je z materiálu FibreComp. Má stejné vlastnosti za sucha i za vlhka. Pohodlně se drží a neklouže. Rozšířený konec topůrka brání vyklouznutí sekery.