Soutěž o 3x Hugo Boss Boss Bottled Elixir

Konec soutěže
05. 01. 2024 20:00
Celková cena výher
5400 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
HUGO BOSS

Vůně jako vyjádření moderní mužnosti

Nechte zazářit své vnitřní světlo. Poklad, který se ukrývá v nitru každého muže, poodhalí parfémovaná voda Hugo Boss BOSS Bottled Elixir ve verzi intense. Její bohatá kompozice s vysokou koncentrací vonných ingrediencí je jako podmanivý elixír, který je zdrojem inspirace a odvahy žít po svém. Jste připraven stát se svým vlastním bossem?

  • ušlechtilá ambrovodřevitá vůně
  • luxusní přírůstek do ikonické kolekce BOSS Bottled

Zpočátku dává vůně vyniknout hřejivým tónům kadidla a kardamomu. Poté se rozvoní zemité srdce, v němž se proplétají tóny vetiveru a pačuli. Nakonec vaše smysly potěší dřevitý základ s tóny cedrového dřeva a labdana, které kompozici propůjčují výraznou mužnost.

Pánskou vůni BOSS Bottled Elixir vytvořily proslulé parfémářky Annick Menardo a Suzy le Helley. Na trh byla uvedena v roce 2023 při příležitosti 25. výročí ikonické originální toaletní vody BOSS Bottled. Vůně vyzývá všechny moderní muže, aby se nebáli přijmout své pravé já a uvědomit si svou hodnotu. Motiv hledání vnitřního světla dokonale podtrhuje elegantní flakon se sytě černým lakováním a zlatavě zářivým logem uprostřed.

Výherci

Miroslava P********, Benešov
Jaroslava T******, Lanškroun
Ladislava V*****, Čelákovice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat